کد مطلب: 49410| زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱/۲۸ ۱۵:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
هویت متهم  اقدام خرابکارانه در سایت نطنز مشخص شد + تصویر

عامل خرابکاری، قبل از حادثه به خارج از کشور گریخته است

هویت متهم اقدام خرابکارانه در سایت نطنز مشخص شد + تصویر

سیاسی - ایران نیوز 24: بر اساس گزارشی که در صداوسیما پخش شده، وزارت اطلاعات عامل اقدام خرابکارانه در سایت هسته‌ای نطنز را شناسایی کرد، رضا کریمی عامل اصلی این قدام خرابکارانه قبل از حادثه به خارج از کشور گریخته، البته اقدامات لازم برای بازگشت این عامل خرابکاری از مسیر‌های قانونی در دست اجراست. بر اساس تصویری که در گزارش نشان داده شده، کریمی ۴۳ ساله است.

اخبار ۱۴ شبکه یک سیما به ارایه جزئیاتی درباره حادثه خرابکاری در سایت نطنز پرداخت.یکشنبه هفته گذشته (22 فروردین) در بخشی از شبکه برق تأسیسات غنی‌سازی شهید احمدی روشن نطنز حادثه‌ای رخ داد، طبق اعلام صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی این اقدام خرابکاری بوده و سرنخ‌های خرابکاری در سایت نطنز پیدا شده است.

بر اساس گزارشی که در صداوسیما پخش شده، سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات عامل اقدام خرابکارانه در سایت هسته‌ای نطنز را شناسایی کردند، رضا کریمی عامل اصلی این قدام خرابکارانه قبل از حادثه به خارج از کشور گریخته، البته اقدامات لازم برای بازگشت این عامل خرابکاری از مسیر‌های قانونی در دست اجراست. بر اساس تصویری که در گزارش نشان داده شده، کریمی ۴۳ ساله است.

کد مطلب: 49410| زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱/۲۸ ۱۵:۱۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب