کد مطلب: 49322| زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱/۲۰ ۸:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
تقدیر رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از مديرعامل بانک مهر ايران

تقدیر رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از مديرعامل بانک مهر ايران

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از دکتر مرتضي اکبري مديرعامل بانک مهر ايران براي كمك‌هاي اين بانك به مردم سي‌سخت در زلزله اخير، تقدير كرد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این بانک بیش از ۵۵ ميليارد ريال، براي کمک به مردم سي‌سخت كه از زلزله اخير آسيب ديده‌اند، در نظر گرفت. اين كمك‌ها در قالب پرداخت وام، ساخت و بازسازي مراكز بهداشت روستايي و پرداخت كمك بلاعوض، انجام شده است.همین موضوع موجب تقدیر رئیس سازمان مدیريت بحران کشور از مديرعامل اين بانک شده است. در متن اين تقديرنامه آمده است:

«در خصوص اختصاص بخشی از هزینه‌های تبلیغاتي آن بانک براي کمک به آسيب‌ديدگان زلزله اخير استان کهگيلويه و بويراحمد، بدين‌وسيله از زحمات جناب‌عالي و همكاران كه با اقدامات خداپسندانه در راستاي بهبود معيشت زلزله‌زدگان شهر سي‌سخت همكاري نموديد و مهم‌تر اينكه الگوي رفتاري ارزشمندي را نهادينه كرده‌ايد، صميمانه قدرداني مي‌نمايم. امید است تلاش مؤثر و اهتمام آن مجموعه، مورد رضایت پروردگار متعال و مردم شریف آن استان قرار گرفته و در استمرار این‌گونه اقدامات و خدمت به هموطنان مؤيد و منصور باشيد.»

کد مطلب: 49322| زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱/۲۰ ۸:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب