کد مطلب: 49165| زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱/۱۵ ۹:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
دفن زباله‌های هسته‌ای چین در کویر ایران !؟

دفن زباله‌های هسته‌ای چین در کویر ایران !؟

سیاسی - ایران نیوز 24: معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهوری در توییتی نوشت: میراث اعتبارزدایی، زمین سوخته است، وطن را زمین سوخته نکنید.

علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهوری، در رشته توییتی نوشت: جنون اعتبارزدایی از همه چیز و همه کس کار را به آنجا رساند که مرجعیت‌ها یک‌به‌یک فرو ریخت و فرصت آگاهی‌بخشی در بزنگاه‌ها، لحظه‌به‌لحظه از دست رفت. آن قدر بر ترور شخصیت‌ها، بر نفرت‌پراکنی و دروغ اصرار کردند که حتی صدای فن‌سالاران هم در هیاهوی نابلدان و هوچی‌گران شنیده نمی‌شود.

حاصل این اعتبارزدایی بی‌وقفه و نفرت‌پراکنی تمام‌وقت آن شده که وقتی تریبون‌ها و جریان‌ها، همگرا و فارغ از رقابت‌ها درباره‌ سندی غیرالزام‌آور توضیح می‌دهند، شنیده نمی‌شوند و تردید جای اقناع را در افکار عمومی می‌گیرد. کاش می‌فهمیدند اعتبارزدایی بر شاخه نشستن و از بن بریدن است.

وقتی هر صبح علیه دیپلماسی تیتر درشت می‌زنند و شب‌ها علیه دیپلمات‌ها، دروغ را با نام مستعار گاندو بر آنتن می‌برند، شگفت‌آور نیست که صدای دستگاه سیاست خارجی در هیاهوی ادعاهای شاخ‌داری چون دفن زباله‌های هسته‌ای چین در کویر ایران گم شود. میراث اعتبارزدایی، زمین سوخته است وطن را زمین سوخته نکنید.

کد مطلب: 49165| زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱/۱۵ ۹:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب