کد مطلب: 49005| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ ۸:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
فائزه هاشمی: قطعاً ردصلاحیت می شوم /در  شرایط فعلی حتی بنای رأی دادن هم ندارم

فائزه هاشمی: قطعاً ردصلاحیت می شوم /در شرایط فعلی حتی بنای رأی دادن هم ندارم

سیاسی - ایران نیوز 24: فائزه هاشمی در پاسخ به این سوال که شما با شرایط موجود در انتخابات ثبت‌نام می‌کنید؟ گفت: از آن جایی که من سابقه‌ی زندان، پرونده و حکم دارم قطعا ردصلاحیت می‌شوم. اما از آن جایی که اعتقادم به ثبت‌نام زنان در انتخابات است اگر لازم باشد این کار را به‌صورت نمادین انجام خواهم داد.

فائزه هاشمی، عضو حزب کارگزاران این روزها اگرچه از فضای سیاسی دور است اما یکی از چهره‌های جنجالی در رسانه‌هاست. اخیرا همه گفت‌وگوهای او با رسانه‌های همراه با جنجال بوده است.

فائزه هاشمی در آخرین گفت‌‌وگوی خود درباره احتمال کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری توضیحاتی ارائه کرده است. او در پاسخ به این سوال که شما با شرایط موجود در انتخابات ثبت نام می‌کنید؟ گفت: از آن جایی که من سابقه‌ی زندان، پرونده و حکم دارم قطعا ردصلاحیت می‌شوم.هاشمی گفت: وقتی برای تدریس در دانشگاه با صدتا دانشجو تحملم نکردند، معلوم است وضعیتم در شورای نگهبان و به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری به چه شکل است.

 اما از آن جایی که اعتقادم به ثبت نام زنان در انتخابات است اگر لازم باشد این کار را به‌صورت نمادین انجام خواهم داد، فقط برای ثبت نام و نه ادامه‌ی ماجرا، چون با شرایط فعلی بنای ورود به انتخابات حتی برای رأی دادن را ندارم.

کد مطلب: 49005| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ ۸:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب