کد مطلب: 48976| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ ۱۱:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
حمله تند سایت اصولگرا به «سیدحسن خمینی»: چرا حسینیه جماران را پاتوق فتنه گران کرده اید و با منتقدان ولایت فقیه نشست و برخاست دارید؟

حمله تند سایت اصولگرا به «سیدحسن خمینی»: چرا حسینیه جماران را پاتوق فتنه گران کرده اید و با منتقدان ولایت فقیه نشست و برخاست دارید؟

سیاسی - ایران نیوز 24: خبرگزاری رسا که اخبار سیاسی حوزه را پوشش می دهد با انتشار مطلبی درباره اظهارت اخیر یادگار امام خمینی (ره) نوشت:

جای جای کلام و رفتار حضرت امام و فرزند گرامی شان غضب و ناراحتی نسبت به منتظری و باند فتنه گر و منحرف اطرافش بود؛ اینها که دیگر جزو مسلمات تاریخ انقلاب است، حال چه شده است که فرزند یادگار امام در مسیری قرار گرفته که باعث نگرانی و رنجش خاطر دلسوزان نظام و امام شده است؟ امروز این سؤال مطرح است که تولیت مرقد مطهر امام راحل و متولی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره) چه مسیری را طی می کند؟ با چه کسانی نشست و برخاست دارد؟ آیا منش، رفتار و گفتار او تداعی کننده خط و اندیشه امام است یا با دگر اندیشان منتقد نظام و ولایت فقیه همسو شده است؟

چه شده که نشریه ای به نام حریم امام در آخرین شماره خود ویژه تکریم حاج احمد آقا سراغ برخی از چهره های وابسته به یک جناح سیاسی خاص رفته و با کمال تعجب کمترین اشاره ای به مواضع انقلابی و قاطع یادگار امام در ماجرای عزل منتظری، رنجنامه و هشدارهای تاریخی اش در خصوص باند مهدی هاشمی معدوم و نهضت آزادی رانده شده توسط امام نمی کند؟

چه شده که این نشریه به ظاهر سینه چاک امام در خصوص دفاع مرحوم حاج سید احمد آقا از اصل ولایت فقیه کمترین اشاره ای نمی کند؛ چه اتفاقی افتاده حریم امام که باید پاسدار حقیقی خط و راه و سیره امام باشد در بازنمایی چهره یادگار سفر کرده آن پیر فرزانه این گونه جناحی و سیاسی عمل می کند؟

گردانندگان نشریه حریم امام به مهم ترین بنیان فکری و کلیدی ترین اقدام حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خمینی پس از رحلت امام خمینی(ره) یعنی تایید رهبر معظم انقلاب، پیروی از رهنمودهای معظم له و دعوت اطرافیان به تبعیت از استمرار راه ولایت فقیه نپرداختند و نسبت به همراهی ایشان با نظام و ولی فقیه سکوت کردند.

چرا باید حسینیه جماران به پاتوق جریانی خاص تبدیل شود که فرسنگ ها با مبانی و اصول اندیشه امام راحل فاصله دارد؟ در هفته های اخیر حسینیه جماران به محل متینگ سیاسی برخی از اصلاح طلبان زوایه دار با انقلاب و نظام اسلامی تبدیل شده است.

جریان انقلابی که دل در گرو امام و آرمان های انقلاب و رهبری دارند این مطالبه و سؤال را از متولی این روزهای بیت امام دارند که چرا این حسینیه که نماد ساده زیستی امام و دیدارهای مردمی ایشان بوده و از سرمایه های نظام و میراث انقلاب به شمار می رود امروز تا یک حیاط خلوت جماعت محدود با گرایش خاص سیاسی تبدیل شده است؟

کد مطلب: 48976| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ ۱۱:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب