کد مطلب: 34573| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۲:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
بقایی: افتخار می‌کنم بدون اجازه احمدی‌نژاد آب نمی‌خورم

بقایی: افتخار می‌کنم بدون اجازه احمدی‌نژاد آب نمی‌خورم

سیاسی - ایران نیوز24: حمید بقایی گفت: من افتخار می‌کنم که بدون اجازه دکتر احمدی‌نژاد آب نخورم، برخلاف کسانی که بدون اجازه بیگانه آب نمی‌خورند.

حمید بقایی که پیش از این برای نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم اعلام آمادگی کرده است، در یک نشست تبیینی با حضور جمعی از حامیانش اظهار کرد: گفته‌اند فلانی بدون اجازه احمدی‌نژاد آب نمی‌خورد. من افتخار می‌کنم که بدون اجازه دکتر احمدی‌نژاد آب نخورم، برخلاف کسانی که بدون اجازه بیگانه آب نمی‌خورند!

وی ادامه داد: یکی از دلایل حضور بنده ظلمی است که به مردم و عدالت شد. وقتی به دروغ خدمات دکتر احمدی نژاد و هشت سال خدمت را که متعلق به ملت است زیر سوال می‌برند ظلم است.بقایی افزود: وقتی جواب تهمت‌ها را می‌دهیم به‌جای پاسخ، تمسخر می‌کنند. بسیاری از مشکلات ما ناشی از همین بی‌اخلاقی‌ها است.

وی همچنین بیان کرد: اعتقاد دارم مشکلات اقتصادی قابل حل است. بدانید قطعا من راه، روش و شیوه استاد خودم جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد را ادامه خواهم داد.معاون اجرایی دولت احمدی‌نژاد در ادامه عنوان کرد: رهنمودهای مقام معظم رهبری و دعای خیر مردم ما را در این راه کمک خواهند کرد.وی همچنین تاکید کرد: دلمان برای وطنمان می سوزد. والله هیچ چشمداشتی برای هیچ سمتی ندارم و برای خدمت آمده‌ام.بقایی اضافه کرد: تلاش می‌کنم دروغ برای همیشه از این کشور جمع و اخلاق حاکم شود. ان‌شاءالله به نقطه‌ای برسیم که ایران همچون گذشته نگین تاریخ شود.

کد مطلب: 34573| زمان انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۲:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب