کد مطلب: 48717| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ۰:۵:۱۰| نسخه چاپی
 شرط اسرائیل برای توافق ایران و آمریکا

شرط اسرائیل برای توافق ایران و آمریکا

بین الملل - ایران نیوز 24: یک مقام اسرائیلی مدعی است شرط توافق آمریکا و دیگر کشورهای غربی با ایران در حوزه هسته ای تغییر ریشه ای برجام است.

به گزارش پایگاه النشره، یک وزیر صیهونیست مدعی شد که توافق هسته ای ایران موسوم به برجام باید به صورت ریشه ای تغییر کند.«یووال اشتاینیتز» وزیر انرژی رژیم صهیونیستی در اظهاراتی ادعا کرد: هرگونه توافق هسته ای جدید بین غرب و ایران باید در مقایسه با توافق سابق تغییر ریشه ای داشته باشد.وی در ادامه ادعاهای خود افزود که تمامی کشورهای هم پیمان این رژیم در غرب آسیا درباره لزوم ممانعت از هسته‌ای شدن ایران متفق‌القول هستند.

گفتنی است که نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم پیش از این از مخالفت خود با هر گونه قرارداد احتمالی که میان ایران و طرف های برجام حاصل شود خبر داده بود.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی با انتشار پیامی در توئیتر مدعی شد: با قرارداد یا بی قرارداد، ما از هیچ عملی برای جلوگیری از دستیابی شما به سلاح هسته ای دریغ نخواهیم کرد.وی ضمن تکرار ادعاهای بی‌اساس و نخ‌نما شده علیه جمهوری اسلامی ایران، مدعی شد: ما به هیچ توافقی با ایران محدود نمی‌شویم و به آن امیدی نخواهیم داشت.

وی با اشاره به توافقاتی که در زمان دولت ترامپ میان آمریکا و کره شمالی حاصل شده بود، ادعا کرد: ما قراردادهایی نظیر آنچه با کره شمالی انجام شد را دیده ایم. با قرارداد یا بی قرارداد ما از هیچ تلاشی برای جلوگیری از اقدامات ایران فرو گذار نخواهیم بود. این در حالی است که ایران هرگونه مذاکره درباره توافق هسته ای جدید را رد کرده است.

کد مطلب: 48717| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ ۰:۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب