کد مطلب: 48277| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۱۳:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
محمد مهاجری:دولت احمدی نژاد یکی از فاسدترین دولت‌ها در تاریخ بود، قوه قضاییه چه کرد؟

رای آوری احمدی نژاد توهم است

محمد مهاجری:دولت احمدی نژاد یکی از فاسدترین دولت‌ها در تاریخ بود، قوه قضاییه چه کرد؟

سیاسی - ایران نیوز 24: فعال سیاسی اصولگرا، در رابطه با نامه احمدی نژاد به روحانی در خصوص برخورد با معترضین گفت: اولین ویژگی عالم گیر احمدی نژاد دروغگویی او است. او در کمال وقاحت دروغ می گوید و هیچ ابایی ندارد که مردم از دروغگویی او مطلع شوند.

«محمد مهاجری»، افزود: زمانی کسی گفت او در چشم دوربین نگاه می کند و دروغ می گوید و کاملا درست می گفت. در دوره احمدی نژاد خبرنگاران متعددی بازداشت، زندانی، محکوم و محاکمه شدند، ابتدا باید گفت حرفی که او می‌زند دروغ است.

وی گفت:: اتفاقی که الان رخ داده و او شلوغش می کند به این دلیل است که هزینه های هنگفتی که او پرداخت می کند، لو رفته است. افرادی را با خرج کردن به تهران می آورند تا فرد بپذیرد که به تهران بیاید، حتی بعضا به آنها گفته نشده بود به کجا می روند و افراد را تطمیع می کنند و هزینه های سفر و غذا و اسکان آنها را می پردازند تا احمدی نژاد ادعا کند از او برای کاندیدا شدن دعوت شده است. این اطلاعات لو رفته و پته او روی آب است.مهاجری تاکید کرد: احمدی نژاد می خواهد آرتیست در صحنه سیاسی کشور باشد راه آرتیست شدن همین بوده و او در حال ایجاد این فضا است. او تصریح کرد: من از عده ای که این موضوعات را جدی می گیرند متعجبم وقتی او رییس جمهور شد برخی از روانکاوان و روانپزشکان به طور جدی معاینه و معالجه او را پیشنهاد دادند.

این فعال اصولگرا با بیان اینکه رای آوری احمدی نژاد توهم است، اظهار کرد: امروز احمدی نژاد می داند که در هیچ انتخاباتی تایید صلاحیت نمی شود و اگر تایید صلاحیت شود، رای نمی آورد. میزان رایی که برای او در نظر سنجی ها ثبت شده یا از طرف اپوزیسیون نظام است و یا افرادی هستند که روحیه ای مشابه با خود او دارند.او اضافه کرد: او هوادارانی مثل خودش پیدا کرده در حالیکه او یکی از فاسدترین دولت‌ها را در طول تاریخ ایران داشت.

مهاجری افزود: احمدی نژاد نزدیک به ایام پایانی دولتش حدود ۱۸ میلیارد از پول ریاست جمهوری را برداشت تا خرج دانشگاهی کند که وجود خارجی نداشت الحمدالله آن زمان متوجه شدند و جلوی این فساد گرفته شد ولی سایر پرونده های او هرگز بررسی نشد.

او یادآور شد: قوه قضائیه در ۸ سال گذشته هیچ کار جدی در مورد رسیدگی و محاکمه احمدی نژاد انجام نداده است. ببینید در امریکا با ترامپ چه کردند امروز او در مقابل افکار عمومی محاکمه می شود و همه اتهامات او مطرح شد اما در مورد احمدی نژاد حتی یک احضار ساده صورت نگرفته است. ما چطور می توانیم در آینده بگوییم که جلوی فساد را گرفته ایم؟! محمود احمدی نژاد صلاحیت های روانی اولیه را برای شرکت در هیچ انتخاباتی ندارد و نباید در هیچ انتخاباتی کاندیدا شود.

کد مطلب: 48277| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ ۱۳:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب