کد مطلب: 47868| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۸ ۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
سازمان تامین اجتماعی برای پیشبرد طرح های جدید عزم جدی دارد

دکتر سالاری:

سازمان تامین اجتماعی برای پیشبرد طرح های جدید عزم جدی دارد

اجتماعی - ایران نیوز 24: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: خدمات سازمان تامین اجتماعی برای بیمه شدگان ارزشمند است و کارکنان این سازمان برای ارائه خدمات نهایت همکاری و تلاش را دارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر مصطفی سالاری افزود: نسخه الکترونیک به عنوان یکی از برنامه های مهم این سازمان کار ارزشمندی است که توسط همکاران انجام شده است و تمامی کارکنان نهایت همکاری را برای اجرای کامل این طرح داشته‌اند. وی ادامه داد: با اجرای این طرح امکان صرفه جویی در هزینه‌های غیرضروری فراهم می‌شود و منابع بدست آمده برای توسعه خدمات درمانی اختصاص می‌یابد.

سالاری گفت: درباره طرح ۳۰۷۰ که با غیرحضوری کردن 30 خدمت 70 میلیون بار مراجعه از واحدهای اجرایی این سازمان  کاسته می شود، نیز همین شرایط را داریم و شاهد پیشبرد برنامه هستیم و در پیاده سازی این برنامه جدی هستیم. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: توسعه خدمات بیمه ای ودرمانی این سازمان توام با  برقراری توازن منابع و مصارف انجام شده است.

استاندار قزوین نیز در این نشست گفت: مجموعه کارکنان تامین اجتماعی این  استان تلاش زیادی برای جلب رضایت مردم و خدمت رسانی به جامعه دارند و برای خدمت به مردم دغدغه مند هستند.هدایت الله جمالی پور افزود: اتفاقات خوبی در سازمان تامین اجتماعی رخ داده است . توسعه خدمات غیرحضوری اهمیت بالایی دارد و هم‌افزایی خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی با وزارت بهداشت اهمیت زیادی دارد و شاهد هماهنگی بسیار خوبی بین آنها هستیم که بسیار ارزشمند است. وی افزود: از حضور دکتر سالاری در استان قزوین تشکر می کنم و امیدوارم این سفر منجر به ارتقای خدمات بیمه ای و درمانی به جامعه تحت پوشش شود.

کد مطلب: 47868| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۸ ۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب