کد مطلب: 47650| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۱ ۱۳:۰:۱۰| نسخه چاپی
ترامپ کاخ‌سفید را ترک کرد + تصاویر

ترامپ کاخ‌سفید را ترک کرد + تصاویر

بین الملل - ایران نیوز 24: رئیس جمهوری جدید آمریکا دو هفته پس از یورش هواداران دونالد ترامپ به ساختمان کنگره این کشور کار خود را آغاز خواهد کرد. هواپیمای حامل دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا دقایقی پیش پایگاه هوایی اندروز را به مقصد ایالت فلوریدا ترک کرد.

دونالد ترامپ در سخنان خود در پایگاه هوایی اندروز گفت که «ما به یک شکلی باز خواهیم گذشت« او همچنین از مایک پنس معاون خود طی چهار سال گذشته تشکر کرد. دونالد ترامپ در سخنانش از جو بایدن، جانشین خود نام نبرد.فرزندان دونالد ترامپ در مراسم خداحافظی پدرشان در پایگاه هوایی اندروز حضور داشتندترامپ اولین رئیس‌جمهور از سال ۱۸۶۹ که در مراسم تحلیف جانشینش غایب است

دونالد ترامپ، جهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا اولین رئیس جمهوری این کشور از سال ۱۸۶۹ میلادی خواهد بود که در مراسم انتقال قدرت و تحلیف رئیس جمهوری بعدی حاضر نمی شود. جو بایدن قرار است تا ساعاتی دیگر به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهوری ایالات متحده سوگند یاد کند.

چهار سال فوق العاده داشتیم

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در پایگاه هوایی اندروز در سخنانی چهار سال گذشته را «فوق العاده» توصیف کرد. وی همچنین گفت که خانواده اش برای آمریکا تلاش زیادی انجام دادند. او از همسرش، ملانیا ترامپ به طور ویژه تشکر کرد.بالگرد رئیس‌جمهوری آمریکا دقایقی پیش در پایگاه هوایی اندروز فرود آمد. دونالد ترامپ قرار است پس از مراسم نظامی در این پایگاه واشنگتن را با هواپیمای رئیس‌جمهوری ترک کند.

ترامپ با مشت گره‌کرده برای آخرین بار سوار بالگرد رئیس‌جمهوری آمریکا شد

دونالد ترامپ دقایقی پیش برای آخرین بار کاخ سفید را ترک کرد. او هنگام سوار شدن بر بالگرد رئیس‌جمهوری آمریکا با مشتی گره کرده با حاضران خداحافظی کرد. بالگرد رئیس‌جمهوری آمریکا دقایقی پیش در مقابل کاخ سفید فرود آمد. دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده که دوره ریاست جمهوری اش چهار ساعت دیگر به پایان می رسد قرار است کاخ سفید را ترک کند.

کد مطلب: 47650| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۱ ۱۳:۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب