کد مطلب: 47608| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۹:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
دکتر علی جباری، سکاندار شرکت بیمه رازی شد

دکتر علی جباری، سکاندار شرکت بیمه رازی شد

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: با حضور هیئت مدیره، معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان بیمه رازی، مراسم معارفه مدیر عامل جدید بیمه رازی در سالن همایش ستاد مرکزی این شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمه رازی، مراسم تقدیر و تشکر از مهندس سید مجید بختیاری و معارفه دکتر علی جباری در ساختمان مرکزی بیمه رازی برگزار گردید. بهمن یزدخواستی، رئیس هیئت مدیره بیمه رازی در مراسم فوق ضمن خوش آمدگویی به حضار و تقدیر و سپاس از جناب بختیاری گفت: با توجه به اهداف بلند مدتی که برای شرکت بیمه رازی در نظر داشتیم، دکتر علی جباری را مناسب ترین فرد برای تصدی این جایگاه دیدیم. می توان از دکتر علی جباری با توجه به برخورداری از سوابقی که در حوزه های بیمه ای و مالی در دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی و همچنین تحصیلات تکمیلی مرتبطی که دارند ایشان مناسب ترین گزینه در این جایگاه می باشند.
پس از سخنان ریاست هیئت مدیره، مجید بختیاری، ضمن قدردانی از هئیت مدیره شرکت بیمه رازی به خاطر اعتمادی که در این مدت به ایشان داشتند، گزارشی را مبنی بر فعالیت های دو سال اخیر خود ارائه نمودند.
در ادامه این مراسم، دکتر علی جباری با دریافت حکم رسمی مدیر عاملی، با درود و سلام به میهمانان از شروع همکاری خود با شرکت بیمه رازی ابراز خشنودی نمودند و از این شرکت به عنوان شرکتی جوان، پویا، چابک و تحول گرا یاد کردند. دکتر علی جباری افزود: تأکید بنده بر ایجاد برنامه استراتژیک بلند مدت می باشد و امیدوارم با کمک شما عزیزان به پیاده سازی سریع اهداف شرکت و تحولی عظیم در صنعت بیمه کشور دست یابیم.
این گزارش حاکیست، دکترعلی جباری مدیرعامل منتخب هیات مدیره بیمه رازی دارای مدرک کارشناسی مدیریت بیمه – کارشناسی ارشد مدیریت دولتی  و دکترای مدیریت مالی است . جباری پیش از این مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی بود و معاونت مالی – اداری شرکت بیمه ایران را نیزدرکارنامه خود دارد. قابل ذکر است مهندس سید مجید بختیاری مدیرعامل پیشین بیمه رازی که از سال ۹۷ مدیرعامل این شرکت بود در سمت مدیرعامل در شرکت دیگری به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

کد مطلب: 47608| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ ۹:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب