کد مطلب: 47478| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ ۹:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
پاسخ کنایه‌آمیز فائزه هاشمی به برادرش محسن :حق داری نگران آینده ات باشی!

به تو حق می‌دهم چون برای خودت آینده‌ای ترسیم کرده‌ای

پاسخ کنایه‌آمیز فائزه هاشمی به برادرش محسن :حق داری نگران آینده ات باشی!

سیاسی - ایران نیوز 24: فائزه هاشمی در نامه‌ای سرگشاده پاسخ انتقادات برادرش، محسن، را به مصاحبه‌اش داد. در این نامه آمده است؛

پیروی گفت‌وگوی اینجانب با انصاف‌نیوز و جنجال ایجادشده، لازم می‌دانم ضمن احترام به منتقدین محترم و نامحترم و دروغگو و قدردانی و سپاس از حامیان شجاع و حامیان ساکت نکاتی را به شرح زیر بیان نمایم:

1- از نامه محسن خوشحال شدم، سبب راحتی هم او و هم من گردید. چنین چیزی را بارها خواسته بودم و این اقدام اول او نبود.

2- به او حق می‌دهم چون برای خودش آینده‌ای ترسیم کرده و دنبال حذف موانع است.

3- اگر مسائل شخصی انگیزه‌ای برای مشی من بود آیا عقل سلیم حکم نمی‌کند که از  30 سال گذشته تا کنون ساکت و در امنیت باشم و از منافع نزدیکی به قدرت بهتر و بیشتر بهره‌مند شوم؟

4- مابقی زیاده‌گویی بود که بنای ورود به آن را ندارم.

5-  « رأی‌ندادن به ترامپ اگر آمریکایی بودم»، به دلیل چهره خطرناک ترامپ است.

6- چرا «برای ایران او را ترجیح می‌دادم» چون بخش‌هایی و افرادی خطرناک‌تر از ترامپ در قلدری و عدم پایبندی به اصول و قواعد و مقررات با عملکرد و بعضا سیاست‌های نادرست، کشور را در سراشیبی ناکارآمدی‌ها، سوءمدیریت‌ها، بی‌کفایتی‌ها، دگم‌اندیشی‌ها و حتی گاهی تا مرز تلاشی پیش برده‌اند، به مطالبات عمومی نه تنها توجهی ندارند بلکه در خاموش‌کردن آن از هم سبقت می گیرند.

7- حفظ اصل انقلاب و اصل نظام ایجاب می‌کند از تذکر و تلاش باز نایستیم و از هر چیزی که برگشت به اهداف انقلاب از این مسیر اشتباه را ممکن می‌کند استقبال کنیم  اگر دغدغه ما توسعه کشور، حقوق مردم، آزادی و دموکراسی است و نه بقا.

8- شاهد انحرافات بسیار عمیق‌تر از انحراف ایجادشده توسط آقای احمدی‌نژاد در این دوران هستیم که وظیفه تک تک ما را از دوران آقای هاشمی سنگین‌تر می‌کند.

9- اگر هر فرد آزاده و بدون خشم و غضب و وابستگی و منافع و به دور از احساسات، گوش شنوا و دقت نظری داشته باشد که کمتر این ویژگی را داریم، متوجه گفتار اینجانب مبنی بر تغییر سیاست‌ها و عملکردها به منظور برگشت به اصل نظام و اهداف انقلاب و منافع جامعه می‌گردد و درمی‌یابد که بنده حقیر از همه دلواپسان و ناقدین و اهانت‌کنندگان و دروغگویان در دو جریان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی در این مسیر دلسوزتر و جدی‌ترم، هزینه‌های زیادی داده و ابایی از دادن هزینه بیشتر و قربانی‌شدن در این راه نیز ندارم.

10- منتقدینی که واویلا برای معیشت مردم به راه انداخته‌اند، آیا خطاب شعارها و رفتارها در صدها صحنه اعتراضی، تحصن، اعتصاب و تجمعات اقشار مختلف حداقل در سه سال اخیر را نشنیدند و ندیدند که متوجه مدیران و مسئولان در داخل بود؟ به نظر می رسد درک مردم با تمامی مشکلات از خواص بیشتر است.

11- کسانی بایستی عذرخواهی کنند که کم یا زیاد، مستقیم یا غیر مستقیم، با منافع یا بی‌منافع، با درک یا از روی نا آگاهی همراه جریانی می‌شوند که به بن‌بست‌رساندن مطالبات عمومی و اصلاحات، نابودکردن منافع ملی، تضییع حقوق مردم، انحراف جدی از اهداف انقلاب، فاصله‌گرفتن از اسلام واقعی را برای حفظ خود به جای حفظ نظام سال‌هاست دنبال می‌کنند.

12- به امید روزی که همه ما ایرانیان زبان و دل‌مان یکی شود و بدون استفاده ابزاری از دیگران، جنم و مایه برای هر گونه اقدامی را شخصا داشته باشیم.

فائزه هاشمی بهرمانی

کد مطلب: 47478| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ ۹:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب