کد مطلب: 46915| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۹/۲۷ ۱۰:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
سحر تبر آزاد شد/ انتشار اولین تصاویر از چهره واقعی فاطمه خویشوند

سحر تبر آزاد شد/ انتشار اولین تصاویر از چهره واقعی فاطمه خویشوند

اجتماعی - ایران نیوز 24: سحر تبر نام دختر 19 ساله ای است که از چند سال قبل فعالیت های او در فضای مجازی او را به شهرت رساند. گریم های عجیب و غریب این دختر جوان از اصلی ترین دلایل شهرت سحر تبر بود.اما فعالیت های او کم کم به جایی رسید که قانون مقابلش ایستاد و او مهر ماه سال 98 به اتهام های معاونت در افساد فی الارض، تشویق به فساد، توهین به مقدسات از طریق توهین به مقدسات اسلام تحصیل مال نامشروع بازداشت شد.

سحر تبر از زندان آزاد شد

در حالی که خبر دستگیری و محاکمه سحر تبر همچون تمامی ابعاد این کارکتر جنجالی بود، چند ماهی می شد که هیچ خبری از این چهره خبرساز منتشر نشده بود. او در سکوت خبری در زندان قرچک ورامین روزگار می گذراند.سحر تبر در گفتگویی اعلام کرد که با حکم دادگاه به 10 سال حبس محکوم شده است و این در حالی بود که وی از دو اتهام وارد شده تبرئه شده بود.سحر تبر همچنین گفت که به حکم صادر شده اعتراض کرده است و منتظر رای نهایی است.

اما هنوز چند روزی از انتشار خبر حکم زندان 10 ساله سحر تبر نگذشته بود که او تماس گرفت و این بار خبر از آزادی اش  داد. سحر تبر به خبرنگار گفت:«قاضی با تبدیل قرار بازداشت به قرار وثیقه موافقت کرده است و من با سپردن وثیقه از زندان آزاد شده ام.»

کد مطلب: 46915| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۹/۲۷ ۱۰:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب