کد مطلب: 46384| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۸/۲۹ ۱۰:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
رشد 401 درصدی سود سرمایه گذاری وبصادر /افزایش ۱۲۲ درصدی موجودی نقدی

رشد 401 درصدی سود سرمایه گذاری وبصادر /افزایش ۱۲۲ درصدی موجودی نقدی

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: بانک صادرات در نخستین فصل سال جاری ۹۴۸ میلیارد تومان سود حاصل از سپرده گذاری و سرمایه‌گذاری کسب کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۰۱ درصد افزایش داشته است.

بانک صادرات صورت های مالی میان دوره ای منتهی به پایان خرداد ماه سال ۹۹ را منتشر کرد ."وبصادر" برای این دوره سه ماهه ده ریال سود شناسایی کرد در حالی که در دوره مشابه سال گذشته سود هر سهم هر سهم  تنها یک ریال گزارش شده بود.براساس این گزارش این بانک خصوصی ۱۷۶ میلیارد تومان سود خالص شناسایی ثبت کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از یازده برابر رشد داشته است.

سود آوری بانک صادرات در فصل نخست سال جاری حاصل افزایش ۴۰ درصدی مجموع در آمدها است که سهم در آمدهای مشاع شش هزار ۲۱۶ میلیارد تومان است که رشد ۹۶ درصدی داشته است و سهم درآمدهای غیر مشاع یک هزار ۴۳۲ میلیارد تومان است که نسب به مدت مشابه سال گذشته پنج درصد کاهش داشته است . بانک صادرات علاوه بر عملکرد مطلوب در سود آوری در این دوره از نظر موجودی نقدی هم در شرایط مطلوبی دارد بطوری ۳۶ هزار ۳۱۹ میلیارد تومان نقدینگی در اختیار دارد که نسبت دوره مشابه سال گذشته ۱۲۲ افزایش داشته است.

کد مطلب: 46384| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۸/۲۹ ۱۰:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب