کد مطلب: 46340| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۸/۲۸ ۱۷:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
ملاعمر، سرکرده گروه تروریستی ‌جیش العدل به درک واصل شد + تصاویر

ملاعمر، سرکرده گروه تروریستی ‌جیش العدل به درک واصل شد + تصاویر

بین الملل - ایران نیوز 24: ملاعمر بلوچی، از سرکردگان ارشد گروه تروریستی ‌جیش العدل و طراح حمله انتحاری به اتوبوس حامل رزمندگان سپاه اصفهان در سال۹۷ و حملات متعدد به پاسگاه‌های مرزی ایران و ربودن مرزبانان به همراه ۲ تن از نیروهایش، در منطقه تربت پاکستان به درک واصل شده است.

رسانه‌های پاکستان سه‌شنبه شب اعلام کردند: نیروهای امنیتی در ایالت بلوچستان این کشور سه تروریست وابسته به عناصر افراطی که تحت تعقیب دولت جمهوری اسلامی ایران نیز بودند را به هلاکت رساندند.منابع خبری پاکستان ساعاتی پیش به نقل از پلیس و نیروهای سپاه مرزی مستقر در ایالت بلوچستان واقع در جنوب این کشور گفتند: سه تروریست در جریان عملیات نیروهای امنیتی در منطقه "تربت" به هلاکت رسیدند.گفته می‌شود نام یکی از این تروریست‌ها "ملا عمر" است که به همراه دو فرزندش در عملیات نیروهای پاکستانی کشته شدند.

برخی رسانه‌های پاکستانی، تروریست‌های کشته شده را وابسته به گروه تروریستی "جیش العدل" و یا گروهی موسوم به "لشکر خراسان" عنوان کردند. بدین ترتیب ملاعمر بلوچی، از سرکردگان ارشد گروه تروریستی ‌جیش العدل و طراح حمله انتحاری به اتوبوس حامل رزمندگان سپاه اصفهان در سال۹۷ و حملات متعدد به پاسگاه‌های مرزی ایران و ربودن مرزبانان به همراه ۲ تن از نیروهایش، در منطقه تربت پاکستان به درک واصل شده است.

کد مطلب: 46340| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۸/۲۸ ۱۷:۵۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب