کد مطلب: 45980| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۸/۱ ۱۱:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
کجا دشمن گفته پراید بنجل را 130 میلیون بفروشیم؟ /برخی خدمات انقلاب را در پستوهای بی کفایتی خود به اسارت گرفته اند

انتقاد شدیداللحن نماینده ایلام از بی کفایتی دولت:

کجا دشمن گفته پراید بنجل را 130 میلیون بفروشیم؟ /برخی خدمات انقلاب را در پستوهای بی کفایتی خود به اسارت گرفته اند

سیاسی - ایران نیوز 24: نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه دشمن، دشمن است و کارش دشمنی است، تاکید کرد: کجا دشمن خارجی به ما گفته است پراید بُنجل ۷ میلیونی را ۱۳۰۰۰۰۰۰۰ بفروشیم و کک وجدان هیچ کسی گزیده نشود.

به گزارش خانه ملت؛ نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و شیروان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:بنده طرفدار توهم تئوری توطئه نیستم ؛اما معتقد هستم امروز کاسه ای زیر نیم کاسه است که برخی خدمات این نظام و انقلاب را در پستوهای بی کفایتی خود به اسارت گرفته اند.

گزیده سخنان سارا فلاحی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

* برادران و خواهران عزیزم؛ همیشه آنانی که باید بدانند و بفهمند سکوت شما را سرشار از ناگفته ها نمی دانند؛ بلکه گاهی این سکوت را نشانه رضایت فرض می‌کنند. رضایت برلجام گسیختگی بازار و اقتصاد این سرزمین.

*به والله قسم ،امروز دشمن هیچ برنامه‌ای برای ساقط کردن اقتصاد و سیاست ما ندارد، جز آن که چشمش را به اشتباهات درونی و استراتژیک ما دوخته است.

* بنده طرفدار توهم تئوری توطئه نیستم ؛اما معتقد هستم امروز کاسه ای زیر نیم کاسه است که برخی خدمات این نظام و انقلاب را در پستوهای بی کفایتی خود به اسارت گرفته اند.

* (با بیان اینکه دشمن، دشمن است و کارش دشمنی است): کجا دشمن خارجی به ما گفته است پراید بُنجل ۷ میلیونی را ۱۳۰۰۰۰۰۰۰ بفروشیم و کک وجدان هیچ کسی گزیده نشود. کدام دشمن خارجی ما گفته است که فرزندان برخی مسئولین رده بالای این مملکت به مراکز جاسوس پروری انگلیس، آمریکا و کانادا بروند؛ سبک زندگی شان عوض شود ،باورهایشان عوض شود و بعد به عنوان سفیران دشمن برگردند و دوباره با رانت پدرانشان در فضای سیاسی و اقتصادی این سرزمین جاخوش کنند؟ پدرانشان اینجا مرگ بر آمریکا بگویند و فرزندانشان آنجا به ریش این مملکت بخندند.

* کجا دشمن خارجی ما گفته است که بورس را به قتلگاه سرمایه های مردم تبدیل کنیم ؟کجا دشمن خارجی به ما گفته است که شعبان بی مخ هایی را به جان اقتصاد این سرزمین بیاندازیم و هر روز یک کودتای جدید علیه اقتصاد این مردم ارائه می دهند.کجا دشمن خارجی به ما گفته است که چشم بر خون شهدا و خدمات این نظام و این انقلاب بسته شود و مردم نسبت به آینده خود ناامید شوند؟

* برادران و خواهران؛ قانون مصوب کنیم، طرح های فاقد اولویت را کنار بگذاریم ،به سفره‌های مردم ، اقتصاد معیشت به خطر افتاده مردم توجه بکنیم ،ضرب‌الاجل مشخص کنیم. روش کمیسیون داری را عوض کنیم ،نگذاریم وزیری بیاید و بگوید و برود و او را به خیر و ما را به بی خیالی. اجازه ندهیم که این گزاره غلط در میان ما جا بیفتد که ۸ ماه مانده ،بگذاریم و برود.

* در این ۸ ماه اگر شجاعانه کار بکنیم،اگر طلبکارانه وکارشناسانه کار کنیم می‌توانیم این سرزمین را ۸ سال و ۸۰ سال جلو ببریم. اما اگر کار نکنیم ؛تک تک ثانیه های این هشت ماهی که به پایان دولت مانده است،فجایع بسیاری اتفاق خواهد افتاد.

* همه ی ما مسئولین ،در یک کشتی هستیم و همه ما سکان داریم و مسئولیت داریم در قبال مردمی که امروز چشم امیدشان به این مجلس است. مردم مهمترین پاسداران گفتمان انقلاب اسلامی هستند و هر کسی این مردم را ناامید کند، خائن است و باید مسیر یکه تازی اش بسته شود.

کد مطلب: 45980| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۸/۱ ۱۱:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب