کد مطلب: 45736| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۷/۱۲ ۱۱:۲:۱۰| نسخه چاپی
استانداری، نصف تهران را تعطیل کرد + جزئیات

استانداری، نصف تهران را تعطیل کرد + جزئیات

اجتماعی - ایران نیوز 24: با اعلام استانداری تهران از تاریخ ۱۲ مهر تا ۱۸ مهرماه مراکز و فعالیت‌های مختلف در استان تهران ممنوع است.

حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران درباره اجرای محدودیت‌های کرونایی اظهار کرد: ابلاغیه استانداری تهران تمامی دستگاه‌های اجرایی ملی، استانی و نهادهای عمومی غیر دولتی از جمله شهرداری‌های مستقر در استان را موظف کرد تا تمامی مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا را مبنی بر اعمال محدودیت‌های مجدد از ۱۲ مهر تا ۱۸ مهر ماه اجرا کنند.

متن مصوبه بدین شرح است؛

سلام علیکم

با احترام نظر به نامه شماره ۱۰۵۲۴۳ مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ معاون محترم امنیتی و انتظامی وزارت کشور و رئیس کمیته امنیتی اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر "ترتیبات اعمال محدودیت به تفکیک استان، شهرستان‌های هدف و مصادیق" به اطلاع می‌رساند محدودیت‌ها و تعطیلی مراکز ابلاغی برابر شرح زیر به مدت یک هفته از تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ تا ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ از سوی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تمدید شده است.

۱. دانشگاه‌ها، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبان سرا‌ها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها

۲. مساجد و مصلی‌ها

۳. سینما، تئاتر و مراکز مشابه

۴. موزه‌ها و باغ موزه‌ها

۵. تالار‌های پذیرایی

۶. آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی

۷. برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش‌ها

۸. باشگاه‌های ورزشی، ورزش‌های پر برخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه

۹. کافه قهوه خانه و چایخانه‌ها

۱۰. باغ وحش‌ها و شهربازی‌ها

۱۱. مراکز تفریحی آبی استخر‌های سرپوشیده و باشگاه‌های بدنسازی

۱۲. عدم برگزاری نماز جمعه

لطفاً دستور فرمایید مطابق دستورالعمل‌های بهداشتی کلیه واحد‌ها به منظور اجرای دقیق مفاد اعلامی و نظارت بر آن اقدام کرده و از نتیجه اقدامات این معاونت را مطلع کنند.

کد مطلب: 45736| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۷/۱۲ ۱۱:۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب