کد مطلب: 45666| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۷/۶ ۱۲:۱۸:۱۰| نسخه چاپی
واکنش محسن چاوشی به قرار گرفتن نامش در کنار آمنه سادات ذبیح پور

شک دارم به ترانه‌ای که زندانی و زندانبان با هم آن را زمزمه می‌کنند

واکنش محسن چاوشی به قرار گرفتن نامش در کنار آمنه سادات ذبیح پور

موسیقی و هنر - ایران نیوز 24: محسن چاوشی طی بیانیه ای به قرار گرفتن نامش در فهرست کاندیداهای دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج و حواشی بعد از آن، واکنش نشان داد.

چاوشی در بیانیه خود چنین نوشت:

هر تلاشی برای «مصادره به مطلوب» یک اسم، جریان، یا حتی یک رویداد، تلاشی مذبوحانه و بی‌اثر است که در پمپاژ اخبار در عصر معاصر، بیشتر شبیه یک شوخی خنده‌دار است.

در یک کلام اگر بخواهم حرفی بزنم باید بگویم: «شک دارم به ترانه‌ای که زندانی و زندانبان با هم آن را زمزمه می‌کنند».

این جمله را جایی خواندم و حالا حس می‌کنم مصداق بارز این انتخاب بدون اطلاع و تماس با من است.

احترام من به همه آدم‌ها در همه این سال‌ها بوده و هست. همه تفکرها، جریان‌ها و نگاه‌ها برای من محترم‌اند، اما این سبک لجن پراکنی‌ها را به همین میزان احترام، نامحترمانه و حتی گستاخانه پاسخ می‌دهم.

من، «محسن چاوشی» بی‌خبر از این رویداد و بی‌اجازه و رضایت، وارد این بازی شده‌ام و حالا از این میزان سوء استفاده، خشمگینم.

برای مردم و ایران و همه دغدغه هایش می‌خوانم و تا ابد صدای محرومان و همین مردم خواهم ماند؛ و با خشم بسیار تکرار می‌کنم: «شک دارم به ترانه‌ای که زندانی و زندان بان با هم زمزمه‌اش می‌کنند...»

گفتنی است، در این رویداد نام چاوشی در کنار آمنه سادات ذبیح پور، حاج محمود کریمی، حجت الاسلام پناهیان و حجت الاسلام مداح قرار گرفته بود و در نهایت ذبیح پور برگزیده این رویداد شد و این اتفاق با حواشی همراه شد.

کد مطلب: 45666| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۷/۶ ۱۲:۱۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب