کد مطلب: 45590| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۶/۳۰ ۸:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
جزئیات تجاوز جنسی به مدونا، ملکه موسیقی پاپ

جزئیات تجاوز جنسی به مدونا، ملکه موسیقی پاپ

موسیقی و هنر - ایران نیوز 24: مدونا خواننده مشهور ۶۲ ساله قرار است فیلمی از زندگی خود بسازد. او در این فیلم از ناگفته‌های دردناک زندگی‌اش می‌گوید: از دست دادن مادرش در سن پنج سالگی تا مورد تجاوز قرار گرفتن در ۲۰ سالگی.

مدونا به هواداران‌اش گفته که منتظر فیلم‌اش باشند. او می‌گوید زندگی‌اش شبیه یک رولر کاستر (ترن هوایی) بوده است و با فراز و فرود‌های بسیاری همراه بوده است. او ملقب به "ملکه موسیقی پاپ" است. یکی از دوستان مدونا می‌گوید او مادرش را در سن پنج سالگی به دلیل ابتلا به سرطان از دست داد که ضایعه بزرگی برای یک کودک است. با این حال، باز هم به تلاش خود برای موفق شدن ادامه داد. همچنین، در این فیلم درباره تجاوز به مدونا در جوانی، زمانی که از میشیگان به نیویورک نقل مکان کرد گفته خواهد شد. او خود در مقاله‌ای که پیشتر نوشته، نقل کرده بود:"نیویورک تمام آن چیزی که من فکر می‌کردم نبود و به من خوشامد نگفت و آغوش‌اش را برایم نگشود. تجاوز در پشت بام یک ساختمان رخ داد و متجاوز چاقویی را پشت من گرفته بود."

در این فیلم اشاره خواهد شد که چرا مدونا در مورد تجاوز گزارش نداد. او پیشتر گفته بود که به وی اطلاع داده شد در صورت گزارش باید معاینه بدنی شود و پس از آن به دادگاه برود و سوالاتی شخصی از او پرسیده می‌شود که باید به آن پاسخ دهد و مسائل علنی و عمومی خواهند شد. مدونا گفته بود "با خود گفتم چنین تحقیرشدنی ارزش ندارد."البته تمرکز اصلی این فیلم بر روی هنرآفرینی مدونا در عرصه موسیقی خواهد بود.این فیلم که قرار است سال آینده توسط یونیورسال به پخش برسد، هنوز عنوان مشخصی ندارد.

مدونا در نوشتاری درباره این فیلم بیوگرافی گفته است: "من می‌خواهم سفر خارق‌العاده‌ای را که یک هنرمند و یک انسان در این دنیا طی می‌کند به مخاطب منتقل کنم. تمرکز این فیلم نیز روی موسیقی خواهد بود که توانسته هنر من را زنده نگه دارد. داستان‌های ناگفته و الهام‌بخشی وجود دارد و چه کسی بهتر از من که آن را تعریف کند".

 

کد مطلب: 45590| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۶/۳۰ ۸:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب