کد مطلب: 44698| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۵/۵ ۱۰:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
برای ثبت نام وام ودیعه مسکن به این شماره پیامک بزنید

برای ثبت نام وام ودیعه مسکن به این شماره پیامک بزنید

راه و شهرسازي - ایران نیوز 24: معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان البرز گفت: خانواده‌های پنج نفره و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در اولویت اخذ وام ودیعه مسکن هستند.

محمدرضا صفایی فر با اشاره به اینکه از دیروز ثبت نام ودیعه مسکن برای مستاجران شروع شده، اظهار کرد: برای ثبت نام، مستاجران باید شرایطی داشته باشند که یکی از آنها ثبت اجاره نامه در سامانه املاک و مستغلات است. وی با اشاره به اینکه در پرداخت این ودیعه به متقاضیان اولویت بندی می‌شود، گفت: خانواده‌های پنج نفره و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی اولویت اخذ ودیعه مسکن هستند.

صفایی فر توضیح داد: سرپرست خانوار خانواده باید با گوشی خود به سامانه ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ پیامک ارسال کند تا ثبت نام انجام شود.وی اضافه کرد: حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان توسط بانک‌ها برای پرداخت ودیعه مسکن به واجدین شرایط در نظر گرفته شده است.این مسئول با تاکید بر اینکه برای ایجاد تعادل در بازار مسکن صرفاً حمایت دولت کافی نیست، افزود: مردم نیز باید به کمک هم بیایند و در این شرایط بحرانی از هم حمایت کنند.

صفایی فر با اشاره به اینکه برای خروج از بحران مسکن دولت طرح‌های دیگری هم دارد، گفت: با اجرای طرح اقدام ملی بخشی از مشکل مسکن مردم حل می‌شود. معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان البرز گفت: طی سال‌های گذشته بیش از ۵۰ هزار واحد مسکن مهر در البرز ساخته شده که توانسته عده زیادی را خانه دار کند.

 

کد مطلب: 44698| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۵/۵ ۱۰:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب