کد مطلب: 43720| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۳/۱ ۸:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
شمارش معکوس برای بهره برداری از کوره بلند شماره یک ذوب آهن

مدیر عامل شرکت ذوب آهن عنوان شد:

شمارش معکوس برای بهره برداری از کوره بلند شماره یک ذوب آهن

صنایع و بازرگانی و معدن - ایران نیوز 24: مدیر عامل شرکت ذوب آهن در بازدید شورای معاونین شرکت از روند بازسازی کوره بلند این شرکت، با عالم خبر راه اندازی این کوره در آینده نزدیک، گفت: تنها دغدغه ما به تامین مواد اولیه باز می گردد که این مهم در حال برنامه ریزی است و امیدواریم سنگ آهن لازم برای فعالیت هر سه کوره بلند را داشته باشیم .

منصور یزدی زاده  تصریح کرد : با وجود شرایط خاص حاصل از شیوع ویروس کرونا ، این بازسازی پیشروی خوبی داشت . هر چند جهت حفظ سلامت کارکنان برنامه را کمی تغییر دادیم اما با تلاش کارکنان ، پیشروی بسیار خوب بود و تاخیر ها جبران شد .یزدی زاده گفت : بزرگترین ویژگی بازسازی کوره بلند شماره یک این است که تمام فعالیت های مهم از جمله طراحی و اصلاحات  توسط کارکنان شرکت صورت گرفته است . در واقع طراحی تعمیرات در فازهای مختلف ، با تلاش و کوشش و دانش کارکنان به بهترین شکل ممکن صورت گرفت .
مدیر عامل شرکت تصریح کرد : تعویض کامل بلوک های کربنی که به سختی در شرایط تحریم تامین شد ، اصلاح و تغییر سیستم های خنک کننده ، توزین ، سرند ، اتوماسیون و ... تغییرات چشمگیری است که با طراحی های جدید در این بازسازی انجام شده و در مجموع این کوره به طور کامل نوسازی شده است . وی اظهار داشت : با این توانایی و تجریه که در سه کوره بلند کسب کردیم ، ذوب آهن می تواند یک کوره بلند را به طور کامل طراحی نموده و بسازد .

کد مطلب: 43720| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۳/۱ ۸:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب