کد مطلب: 43692| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۳:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
دو نماینده محکوم به حبس را بشناسید!

دو نماینده محکوم به حبس را بشناسید!

سیاسی - ایران نیوز 24: امروز سه شنبه سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد محمد عزیزی و فریدون احمدی دو تن از نمایندگان مجلس به اتهام معاونت در اخلال در نظام توزیع نیازمندی‌های عمومی از طریق تسهیل در وقوع جرم (در ایجاد انحصار) در پرونده فساد خودرویی به ۶۱ ماه حبس محکوم شدند. اما این دو چه کسانی هستند؟

محمد عزیزی متولد ۱۳۵۴، نمایندهٔ اصولگرای ابهر و خرمدره و سلطانیه در استان زنجان است. او که علاوه بر موضوع اخلال در بازار خودرو، گفته می شود در پرونده پوشک مولفیکس هم پرونده دارد، به تازگی از تعلیق ورزش ایران هم دفاع کرده و گفته بود مباحث اعتقادی ما اجازه مبارزه با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس را نمی‌دهد. حالا در این میان ورزش ایران تعلیق شود، چه ایرادی دارد؟ من اعتقادم این است که تعلیق شویم. ما که نمی‌توانیم از مباحث اعتقادی خودمان عدول کنیم. من نظرم این است که اگر می‌خواهند تعلیق کنند، این کار را انجام دهند.
فریدون احمدی هم متولد زاده ۱۳۴۶ نمایندهٔ زنجان و طارم در مجلس دهم و از چهره های اصولگراست. احمدی در دولت احمدی نژاد، مناصبی همچون قائم مقامی وزارت صنعت، معدن و تجارت و رياست هيئت عامل ايميدرو را تجربه کرده است. نطق تند احمدی در مجلس، دیروز خبرساز شد که حالا دلیل آن نطق تند مشخص شده است!
 

کد مطلب: 43692| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۳:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب