کد مطلب: 43338| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱/۱۳ ۰:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
حمله موشکی اسرائیل به مواضع سپاه در سوریه؟ / خاورمیانه در آستانه انفجار

حمله موشکی اسرائیل به مواضع سپاه در سوریه؟ / خاورمیانه در آستانه انفجار

بین الملل - ایران نیوز 24: ارتش اسرائیل به یکی از پایگاه‌های حمص در سوریه حمله کرد. برخی منابع خارجی نوشته‌اند جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مواضع سپاه در سوریه حمله کرده‌اند.

لحظاتی پیش جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به استان حمص سوریه حمله کردند. تلویزیون سوریه اعلام کرده پدافند هوایی این کشور شماری از موشک‌های را رهگیری کرده است. با این حال تعدادی از موشک‌ها به مواضع مختلف اصابت کرده است.شبکه تلویزیونی العربیه نیز در گزارشی دیگر با پخش تصاویری از پرواز جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بر فراز مناطق شرق بیروت خبر داد.پرواز این جنگنده‌ها بر فراز بیروت تنها دقایقی پس از مقابله سامانه پدافند هوایی ارتش سوریه با حمله موشکی رژیم صهیونیستی در آسمان حمص صورت می‌گیرد.

برخی منابع خارجی نوشته‌اند جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مواضع سپاه در سوریه حمله کرده‌اند. از تلفات و خسارت این حمله هنوز اطلاعی در دست نیست.خبرگزاری دولتی سوریه نوشته اسرائیل از طریق آسمان بیروت، پایگاه‌های نظامی شرق استان حمص را با موشک هدف قرار داده است. کانال متعلق به سپاه درباره این حمله نوشته بهانه موشکباران سوریه، حضور مستشاران نظامی ایران در حمص و سایر استان‌های این کشور بوده است. از روز گذشته آمریکا نیز سامانه‌های پاتریوت خود در عراق را فعال کرده است و کارشناسان نظامی در شرایط کنونی از احتمال جنگ در منطقه خاورمیانه سخن گفته بودند.

 

کد مطلب: 43338| زمان انتشار: ۱۳۹۹/۱/۱۳ ۰:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب