کد مطلب: 42754| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۰:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
 واکنش رهبر انقلاب به شعارهای فتنه‌گران علیه ایشان‌

واکنش رهبر انقلاب به شعارهای فتنه‌گران علیه ایشان‌

سیاسی - ایران نیوز 24: دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب، واکنش حضرت آیت الله خامنه ای به شعارهای فتنه گران علیه ایشان را در قالب تصویر نوشته ای منتشر کرد.

حساب مجازی منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، تصویر نوشته‌ای را با عنوان روایتی جدید از واکنش رهبر انقلاب به شعارهایی که علیه ایشان داده میشد، به اشتراک گذاشت.آبان امسال به‌دنبال اعتراضات به حق مردم، گروه‌های ضدانقلاب تلاش کردند تا با موج‌سواری به اهداف ناکام مانده خود در چهل سال اخیر دست یابند. این روایت برگرفته از خاطره آیت‌الله خامنه‌ای از امام خمینی(ره) است. در ادامه تصویری از این تصویر نوشته را مشاهده می‌کنید:

خانواده‌ی روح‌الامینی که فرزندشان در ماجرای کهریزک از دنیا رفت، خطاب به رهبر انقلاب گفتند:‌ ‌عدّه‌ای اهانت هایی به شما روا میدارند و این تحمّلش برای ما سخت است و ما را زجر میدهد .  ‌آقا متذکّر میشوند که آدم اگر خودش را به این چیزها مشغول کند از مبانی و اصول دور می شود. ما دنیا را تکان دادیم، انقلاب همان خطّی را که شروع کرده تداوم می دهد و هنوز دنیا را تکان میدهد. اینکه گفته می شود مثلاً #مرگ_بر فلان، برای ما بد نیست و چیز تازه‌ای هم در انقلاب نیست. منافقین تابلوهایی را علیه امام بر سر چهارراه‌ها نصب میکردند. من خدمت امام رسیدم. به امام گفتم بد نیست به‌جای این دروغ‌پردازی‌هایی که درباره‌ی شما می کنند بعضی از این شعارهای مرگ بر فلان را برای تعدیل نفس، علیه ما سر دهند. این فحش ها برای نفس ما خوب است.‌

کد مطلب: 42754| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۰:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب