کد مطلب: 42524| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۹/۸ ۹:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
زن عاشق هیتلر دستگیر شد + تصاویر

زن عاشق هیتلر دستگیر شد + تصاویر

گوناگون - ایران نیوز 24: پلیس ایتالیا توطئه یک گروه افراطی برای تشکیل یک حزب جدید نازی را خنثی کرده و از آن‌ها مقادیر متنابهی اسلحه از جمله تفنگ‌های تک‌تیرانداز و شمشیر کشف کرده است.

تصاویری که کارآگاهان پلیس منتشر کرده‌اند حاوی چندین قبضه تفنگ، جلیقه‌های ضد گلوله، چاقو و سلاح‌های شبیه به چنگال‌های ولورین است که از مخفیگاه‌های این گروه در گوشه و کنار ایتالیا کشف شده است.طبق اعلام رسانه ها زنی به نام فرانچسکا ریزی که در مسابقه میس هیتلر ۲۰۱۸ نیز برنده شده در میان دستگیرشدگان است.این زن 26 ساله اهل میلان ایتالیاست و در بین ۱۹ نفری است که طی عملیات نیروهای پلیس ایتالیا دستگیر شده است.فرانچسکا بر پشت خود نشان آلمان نازی را خالکوبی کرده است.

در این عملیات که به مدت دو سال با همکاری واحدهای پلیس ۱۶ شهر ایتالیا -از سیسیل گرفته تا آلپ - ادامه داشته، مشخص شده که این گروه با افراد همفکرشان از جمله در بریتانیا در تماس بوده‌اند.پلیس ایتالیا اعلام کرد که یک شبکه بزرگ ساکنان مناطق مختلف را که در ایدئولوژی‌های افراطی‌شان اشتراک نظر داشته و آماده ایجاد یک جنبش بیگانه هراسی، طرفدار نازیسم و ضد یهود بوده اند، خنثی کرده است.در ایتالیا هواداری از فاشیسم و تلاش برای احیای احزاب فاشیستی یک جرم جنایی محسوب می‌شود.

در عملیات تجسسی پلیس، از ۱۹ محلی که حزب موسوم به حزب سوسیالیست ملی کارگران ایتالیا از آن استفاده می‌کرده، اشیای مرتبط با آلمان نازی، از جمله علامت صلیب شکسته و تصاویر آدولف هیتلر به دست آمده است. پلیس همچنین در عملیاتش علیه این گروه، مقادیری اسلحه از قبیل تپانچه، تفنگ شکاری و تیر و کمان کشف کرده است. به گفته پلیس ایتالیا، این گروه با گروه‌های افراطی در پرتغال، بریتانیا و فرانسه نیز ارتباط داشته است.


 

کد مطلب: 42524| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۹/۸ ۹:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب