کد مطلب: 42365| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۸/۸ ۱۰:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
افشای رابطه پنهانی بن سلمان با بازیگر زن آمریکایی

افشای رابطه پنهانی بن سلمان با بازیگر زن آمریکایی

بین الملل - ایران نیوز 24: پدر «لیندسی لوهان» بازیگر آمریکایی از روابط عاطفی میان دخترش و «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی پرده برداشت.

«میشل لوهان» پدر لیندسی در گفتگو با مجله آمریکایی «Page Six» با رد اینکه روابط پنهانی میان فرزندش با ولیعهد سعودی وجود دارد، اما وجود روابط مستمر میان آن دو را رد نکرد.میشل لوهان گفت که روابط دخترش با محمد بن سلمان افلاطونی، محترمانه و دوستانه است و او با محمد بن سلمان در رابطه با فعالیت‌هایی که برای پناهجویان در منطقه انجام می‌دهد، دیدار داشته است.بر اساس این گزارش پدر لوهان در پاسخ به این پرسش که او نسبت به اینکه فرزندش با کسی که شماری از افراد خاندانش را به زندان انداخته و دستور قتل «جمال خاشقچی» روزنامه نگار منتقد سعودی صادر کرده رابطه دارد، نگران نیست، گفت: تا این لحظه هیچ یک از این ادعا‌ها ثابت نشده است.

پیش‌تر مجله «Page Six» گزارش داده بود که لیندسی لوهان، بازیگر معروف آمریکایی و محمد بن سلمان با یکدیگر آشنایی دارند و سال گذشته میلادی در مسابقات جایزه بزرگ فرمول یک با یکدیگر دیدار کردند. به نوشته این مجله آمریکایی، شایعاتی وجود دارد که ولیعهد سعودی با لوهان در هواپیمای شخصی اش دیدار کرده و هدایایی گرانبهایی از جمله کارت‌های اعتباری به او داده است

کد مطلب: 42365| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۸/۸ ۱۰:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب