کد مطلب: 42302| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۷/۲۸ ۸:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
زوج‌های مشهوری که اختلاف سنی نامتعارفی دارند + تصاویر

زوج‌های مشهوری که اختلاف سنی نامتعارفی دارند + تصاویر

سینما و تئاتر - ایران نیوز 24: ازدواج از جمله مقوله‌هایی است که مولفه‌های خاص خود را دارد؛ یکسری معیارها و عقایدی که در انتخاب همسر آینده تاثیر مستقیمی دارد، مثلا خانواده، فرهنگ، سن، تحصیلات و موارد بسیار دیگر که هر کدام بسته به عرف خانوادگی و اجتماعی می‌تواند به اندازه خود مهم باشد.

با نگاهی نه چندان عمیق به مواردی که در پیرامون خود با آنها مواجه هستیم، شاید بتوان گفت «سن» از جمله موارد مهمی است که نقش موثری در ازدواج‌ها داشته است. مقوله «سن» در گذشته از جمله موارد مهم محسوب می‌شد، اما حالا با گذر زمان و تغییر سبک زندگی افراد، گویا دیگر این معیار، آن تاثیر سابق را روی انتخاب‌ها ندارد.امروزه عوامل دیگری هستند که به جرات، همه چیز را تحت تاثیر قرار می‌دهند و سبب می‌شوند که افراد دیگر چندان پایبند به سنت‌ها نباشند. عواملی مانند عشق که به گفته بسیاری، گویا همه چیز را ممکن می‌کند و محدودیتی در آن وجود ندارد و هر کسی می‌تواند در هر جایگاه و مقامی به خواست و میل خود بر اساس احساس درونی‌اش انتخابی داشته باشد که شاید کمی خلاف عرف به نظر برسد، اما از دیدگاه برخی از  افراد، آنچه اهمیت دارد احساس و منطقی است که آنها را در انتخاب‌هایشان مجاب می‌کند و امکان وقوع این امر در همه جای دنیا وجود دارد. با همین مقدمه در ادامه قصد داریم تعدادی از سلبریتی‌های جهان را معرفی کنیم که اختلاف سنی، کوچکترین تاثیری در ازدواجشان نداشته است.

1. کریس پرت و کاترین شوارتزنگر

آشنایی کریس ۳۹ ساله و کاترین ۲۹ ساله  در یک مهمانی رخ داد. آن‌ها پس از دیدار‌های متعدد، در نهایت با انتشار پستی مشترک در اینستاگرام، نامزدی‌شان را اعلام کرده و هر دو آن روز را بهترین روز زندگی خود خواندند.

2- پریانکا چوپرا و نیک جوناس

پریانکا ۳۶ ساله خواننده، بازیگر، تهیه کننده و برنده جایزه Miss World 2000 است. او از پرطرفدارترین و پردرآمدترین بازیگران هندی  است که تاکنون موفق به دریافت جوایزی، چون National Film Awards, Filmfare Awards دست یابد و در فهرست ١٠٠ زن قدرتمند سال ٢٠١٧ مجله فُربس قرار دارد؛ همسرش نیک جوناس ۲۶ ساله  هم خواننده، بازیگر و ترانه سرا انگلیسی است که ساخته‌هایش بار‌ها در لیست ١٠٠ آهنگ برتر بیلبورد جای گرفته، آشنایی این زوج در سال ۲۰۱۷ رخ داد و یک سال بعد در دسامبر ۲۰۱۸ ازدواج کردند.

3- نیکی رید و  ایان سامر هالدر

نیکی رید ۳۱ ساله و ایان سامر هالدر ۴۰ ساله در ۲۰۱۴ با یکدیگر آشنا شدند و در آوریل ۲۰۱۵ ازدواج کردند. حاصل این ازدواج یک دختر است.

4- بلیک لایولی و رایان رینولدز

آشنایی بلیک لایولی ۳۱ ساله و رایان رینولدز ۴۲ ساله در ۲۰۱۱ و در زمانی که در فیلم «Green lenternL» هم بازی بودند، اتفاق افتاد. ازدواج آن‌ها در سال ۲۰۱۲ علنی شد. ثمره این پیوند دو دختر است.

5- آلیسیا ویکاندر   و مایکل فاسبندر

آلیسیا ویکاندر ۳۰ ساله و مایکل فاسبندر ۴۲ ساله، زوجی که بدون هیچ هیاهو و سر و صدایی در سال ۲۰۱۷ تصمیم به ازدواج گرفتند.

6- هیو جکمن  و دبورا لی فورنس

هیو جکمن ۵۰ ساله و  دبورا لی فورنس  ۶۳ ساله در ۱۹۹۵ در جریان یک فیلم مشترک آشنا شدند و یک سال بعد ازدواج کرده و بعد‌ها صاحب دو فرزند شدند.

7- استیفن مویر  و آنا پاکوئین

استیفن مویر بازیگر (true blood) ۵۰ ساله و  آنا پاکوئین ۳۶ ساله در فصل اول  HBO show که از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۴ به طول انجامید، آشنا شدند. آن‌ها در آگوست ۲۰۱۰ ازدواج کردند و دو فرزند دوقلویشان هم در سال ۲۰۱۲ به دنیا آمدند. مویر از ازدواج قبلی خود هم صاحب دو فرزند است.

8- مگان فاکس و برایان آستین گرین

بازی در فیلم «Hope and Faith» جرقه آشنایی مگان فاکس ۳۳ ساله و برایان آستین ۴۵ ساله را در سال ۲۰۰۶ روشن کرد، زمانی که مگان ۱۸ ساله بود. پس از گذشت ۴ سال از آشنایی آنها، مگان و برایان در سال ۲۰۱۰ تصمیم به ازدواج گرفتند، اما در سال ۲۰۱۵ جدا شدند و یک سال بعد دوباره ازدواج کردند. حاصل این ازدواج پر چالش سه فرزند است.

9- آمال  و جورج کلونی

آشنایی جورج ۵۳ ساله و آمال ۴۱ ساله وکیل بین‌الملل حقوق بشر در یک میهمانی در سال ۲۰۱۳  صورت گرفت. یک سال پس از این آشنایی آن‌ها با یکدیگر ازدواج کردند و سه سال بعد یعنی در ۲۰۱۷ صاحب دو فرزند دوقلو شدند.

 

10- لئوناردو دی‌کاپریو و کامیلا مورونه

لئوناردو دی‌کاپریو بازیگر ۴۴ ساله پس از حواشی بسیار در سال ۲۰۱۷ با کامیلا مورونه مدل ۲۱ ساله ازدواج کرد. اختلاف سنی آن‌ها ۲۳ سال است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کد مطلب: 42302| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۷/۲۸ ۸:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب