کد مطلب: 42167| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۷/۶ ۱۱:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
افشای رابطه جنسی

افشای رابطه جنسی "بوریس جانسون" با زن تاجر!

بین الملل - ایران نیوز24: بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا، هرگونه تخلفی را در مورد اعطای کمک مالی به زن تاجر آمریکایی و دوست خود تکذیب کرده است.

به گزارش بی بی سی، در زمانی که بوریس جانسون شهردار لندن بود، جنیفر آرکیوری برای شرکت خود از نهادهای دولتی بریتانیا کمک مالی گرفت و همچنین در چند سفر تجاری جانسون را همراهی کرد.مقام‌های بریتانیا موظفند منافع احتمالی شخص خود یا نزدیکانشان را اعلام کنند تا به احتمال تعارض منافع، بین سود شخصی و وظایف عمومی رسیدگی شود. جانسون، که برای اعلام نکردن این تعارض منافع احتمالی مورد انتقاد است، در مصاحبه با بی‌بی‌سی هرگونه تخلفی را رد کرد و گفت: "منفعتی در کار نبود که بخواهم اعلام کنم."

او انتشار ادعاهای اخیر علیه خود را تلاشی برای ممانعت از تحقق برگزیت توصیف کرد.در حالی که بوریس جانسون هرگونه تخلفی را رد کرده، روزنامه تایمز، چاپ لندن، گزارش داده که جنیفر آرکیوری سال‌ها پیش به دوستانش گفته بود که با بوریس جانسون رابطه دارد.این روزنامه می‌گوید آرکیوری به دست کم چهار نفر از دوستانش گفته بود که چنین رابطه‌ای دارد.

در گزارش تایمز از قول دیوید انریچ، سرویس اقتصادی نیویورک تایمز هم آمده که او هم از دو نفر از دوستان خانم آرکیوری درباره این رابطه ادعایی شنیده بود. آقای انریچ در آن زمان خبرنگار روزنامه دیگری بود.گزارش اولیه درباره اعلام نکردن تعارض منافع درباره تخصیص کمک دولتی به شرکت خانم آرکیوری هم در روزنامه تایمز چاپ شد.آرکیوری بیش از صد هزار پوند کمک مالی دریافت کرده بود.پرونده تخلف احتمالی بوریس جانسون در این زمینه به پلیس ارجاع شده است. جانسون پیش از این هم به دلیل روابط جنسی خارج از ازدواج و بچه‌دار شدن خارج از ازدواج در کانون رسوایی‌ رسانه‌ای و فشار سیاسی بوده است.

کد مطلب: 42167| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۷/۶ ۱۱:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب