کد مطلب: 42155| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۷/۵ ۱۸:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
آواز خوانی جنجالی زن آقای بازیگر / باران چگونه در ایران خواننده شد؟ + تصویر

آواز خوانی جنجالی زن آقای بازیگر / باران چگونه در ایران خواننده شد؟ + تصویر

موسیقی و هنر - ایران نیوز24: همسر امیرحسین صدیق ویدئویی از آوازخوانی خود را در اینستاگرام منتشر کرد که با انتقادهایی همراه بوده است.

همسر امیرحسین صدیق طی چند روز گذشته پستی را به مناسبت سالروز تولدش در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. ویدئوی بارگذاری شده در این پست حاوی آوازخوانی این خانم بوده که در کپشن آن به صراحت به نام همسرش اشاره کرده است. اینکه این پست با چه هدفی منتشر شده جای بحث دارد اما آنچه از انتقادها بر می‌آید، همسر این سلبریتی، از شهرت وی برای تبلیغ آوازخوانی خودش استفاده کرده است. نکته قابل تامل دیگر اینجاست که این خانم مجوز خواندن را از کجا و تحت چه شرایطی کسب کرده است؟ در ادامه پست منتشر شده در صفحه همسر امیرحسین صدیق را مشاهده می‌کنید.

"سپاس از مهربان هم سرم که جز خرد از او نیاموختم و افتخار داد تا آفتاب هر روزم و ماه هرشبم باشد. تا در چشمان زیتونی‌اش جنگل را و در قلب مهربانش دریا را در موج موج شعرم داشته باشه. و نتیجه این مهربانی بارانی باشد که اکنون می‌بارد و گل می‌کند.. همسرم، امیرحسین صدیق دوستت دارم.. (بدون سانسور)؛ و من امروز در سی ام شهریور سال هزارو سیصد ونود هشت سی و سه ساله شدم"

کد مطلب: 42155| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۷/۵ ۱۸:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب