کد مطلب: 42132| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۳:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
واکنش فرزند آیت الله مکارم شیرازی به خبر بیماری پدرش

واکنش فرزند آیت الله مکارم شیرازی به خبر بیماری پدرش

سیاسی - ایران نیوز24: فرزند آیت الله مکارم شیرازی با توجه به سخنان آیت الله هادوی تهرانی که صبح امروز در درس خارج خود در مورد بیماری این مرجع تقلید سخنانی مطرح کرده بود، در اطلاعیه‌ای آورده است: «متاسفانه خبری از جناب استاد هادوی در مورد کسالت آیت الله مکارم شیرازی در سایت‌ها منتشر شده که در آن نقل بسیار غلو شده است.

به اطلاع مردم شریف می‌رساند:

ایشان چند ماه پیش به سبب سرماخوردگی و تب ویروسی، عفونی مجبور به استفاده از چرک خشک کن‌های قوی شدند که بواسطه آن و همچنین کم اشتهایی که از عوارض این بیماری می‌باشد به لحاظ جسمانی ضعیف شدند.اکنون بحمدالله پس از بهبودی در دوره نقاهت و به توصیه پزشکان برخی از فعالیت‌های خود را کم نموده و در حال تجدید قوای از دست رفته هستند، اما همچنان در جلسات منظم استفتاء، ملاقات‌های ضروری و مباحثات علمی در آثار مکتوب، نظارت بر امور اجرایی و جلسات روضه دفتر کما فی السابق حضور دارند.

والسلام

مسعود مکارم»

بر اساس این گزارش، مهدی هادوی تهرانی، استاد حوزه علمیه در درس خارج خود با اشاره به دیدار خود با آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: ایشان در چند ماه اخیر دچار یک بیماری شده‌اند که سبب شده از لحاظ جسمی، ناتوانی شدیدی پیدا کنند، گرچه فعالیت‌های فکری ایشان ادامه دارد. این استاد حوزه با طلب دعا از مردم و طلاب و فضلای حوزه برای سلامتی این مفسر قرآن و مرجع تقلید، تصریح کرد: پزشکان به بیماری جسمی ایشان پی نبرده‌اند؛ بیماری که باعث ضعف شدید جسمی شده و آزمایشات متعددی مجدداً در روز‌های اخیر برای تشخیص این بیماری تجویز شده است. هادوی تهرانی بیان کرد: علت تعطیلی دروس ایشان، همین بیماری است؛ ایشان زودتر از همه درس را آغازمی‌کردند، ولی امسال به همین علت نتوانستند تدریس کنند.

کد مطلب: 42132| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۳:۲۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب