کد مطلب: 42014| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۶/۲۱ ۸:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
زنی که پس از ۱۰ پسر یک دختر به دنیا آورد + تصاویر

زنی که پس از ۱۰ پسر یک دختر به دنیا آورد + تصاویر

گوناگون - ایران نیوز24: یک زن در انگلیس که از او به عنوان رکوردار پسردار شدن نام برده می شود در یازدهمین زایمان خود یک دختر به دنیا آورد.

الکسیس برت 39 ساله و همسرش دیوی فکر می کردند که یازدهمین فرزندشان نیز پسر است اما پس از دریافت نتیجه سونوگرافی شگفت زده شدند. این زوج پس تولد 10 پسر به استقبال یک دختر رفتند.الکسیس که قبلا پرستار بوده و به عنوان مربی تناسب اندام فعالیت می کند می گوید که هیجان زده شده است. او افزود: من واقعا فکر نمی کردم که دختر به دنیا بیاورم. وقتی نتیجه سونوگرافی را دیدم فکر می کردم اشتباه شده باشد.الکسیس و دیوی حتی برای یازدهمین فرزند خود اسم کامرون را انتخاب کرده بودند.

آلکسیس و همسرش زمانی که در خط راه آهن آبردین کار می کردند با هم آشنا شدند. 6 ماه بعد از آشنایی، آنها با یکدیگر ازدواج کردند و سه سال بعد از ازدواج، آنها صاحب نخستین فرزند پسر شدند.فرزندان آنها به ترتیب عبارتند از کمپل 17 ساله ، هاریسون 16 ساله ، کوری 14 ساله، لاچلان 11 ساله، برودی 9 ساله ، بران 8 ساله ، هانتر 6 ساله ، مک 5 ساله ، بلیک 3 ماهه. این زوج قرار است به زودی برای دخترشان یک نام انتخاب کنند.الکسیس می گوید تا قبل از به دنیا آمدن دخترمان برخی به شوخی به ما می گفتند می توانید با داشتن 11 فرزند یک تیم فوتبال داشته باشید. وی افزود: بسیاری تصور می کنند که ما به دنبال به دنیا آوردن فرزند دختر بوده ایم در حالی که این طور نیست.همسر الکسیس از بیماری پارکینسون رنج می برد. الکسیس تاکید کرده که این دختر آخرین فرزند آنان خواهد بود.

کد مطلب: 42014| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۶/۲۱ ۸:۵۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب