کد مطلب: 41938| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۶/۱۰ ۱۷:۱:۱۰| نسخه چاپی
اولین تصویر از خودروی منهدم‌شده صهیونیست‌ها توسط حزب الله لبنان

اولین تصویر از خودروی منهدم‌شده صهیونیست‌ها توسط حزب الله لبنان

بین الملل - ایران نیوز24: حزب الله لبنان از انهدام یک خودروی نظامی صهیونیست‌ها در شمال سرزمین اشغالی و کشته و زخمی شدن سرنشینان آن خبر داد.

حزب الله لبنان در بیانیه‌ای از انهدام یک خودروی نظامی صهیونیست‌ها در شمال سرزمین اشغالی خبر داد. به گزارش شبکه المنار، در این بیانیه آمده است: ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه عصر امروز، گروه شهیدان «حسن زبیب» و «یاسر ضاهر»، یک خودرو نظامی اسرائیلی را در مسیر پادگان «آویویم» هدف قرار دادند که در اثر این حمله تمامی سرنشینان آن کشته و زخمی شدند

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز با تأیید این حمله، مدعی شد که یک موشک ضد تانک از سمت لبنان به سمت شمال سرزمین اشغالی شلیک شده است. ارتش رژیم صهیونیستی تأیید کرد که چندین موشک ضدتانک به خودرو‌ها و پایگاه‌های اسرائیلی برخورد کرده و خساراتی بر جا گذاشته است.

موقعیت پادگان «آویویم» در شمال سرزمین اشغالی

در همین برخی منابع رسانه‌ای اسرائیلی از تبادل آتش در مرز بین لبنان و سرمزین اشغالی در نزدیکی پادگان «آویویم» خبر می‌دهند. شبکه المنار نیز خبر داد که بالگرد‌های اسرائیلی زخمی‌های ارتش صهیونیستی را به بیمارستان «سیف» در منطقه «صفد» واقع در منطقه «الجلیل» در شمال سرزمین اشغالی منتقل کرده‌اند. این شبکه همچنین از تغییر مسیر برخی از پرواز‌ها در فرودگاه «بن گوریون» تل آویو در پی پاسخ حزب الله خبر داد.

کد مطلب: 41938| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۶/۱۰ ۱۷:۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب