کد مطلب: 41924| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۶/۸ ۹:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
دختر لوئیس انریکه درگذشت + تصویر

دختر لوئیس انریکه درگذشت + تصویر

جهان - ایران نیوز24: لوئیس انریکه سرمربی پیشین تیم ملی اسپانیا با انتشار پیامی اعلام کرد دختر 9 ساله‌اش که مدت‌ها با بیماری سرطان دست به گریبان بود، درگذشته است.

انریکه که چندی پیش پس از 3 ماه غیبت در نهایت از سرمربیگری تیم ملی اسپانیا کنار رفته بود، حالا مرگ دخترش را اعلام کرد تا گمانه‌زنی‌های مختلف در مورد علت عدم حضورش در تیم ملی سرانجام به دلیل واقعی این موضوع ختم شود.انریکه از ماه مارس (اسفند سال گذشته) نتوانسته تیم ملی اسپانیا را همراهی کند و از دور دستورات لازم را به دستیارانش در این تیم ارائه می‌کرد. انریکه در آن زمان اردوی تیم ملی اسپانیا را در کشور مالت، پیش از بازی با تیم ملی این کشور در مرحله انتخابی یورو 2020 ترک کرد و در شرایطی اضطراری به اسپانیا برگشت تا در کنار خانواده‌اش باشد. وی در ادامه کنار رفت و جایش را به دستیارش روبرت مورنو داد.

در بیانیه ای که توسط انریکه منتشر شد، آمده است: دختر ما، شانا، بعد از ظهر امروز، در سن 9 سالگی بعد از 5 ماه دشوار مبارزه با استئوسارکوم درگذشت. ما از همه کسانی که در این پنج ماه، ما را مورد لطف قرار دادند، متشکریم و به خاطر درک و همراهی تان تشکر می کنیم.ما همچنین از کادر بیمارستان سن خوان دو دئو ای سنت پائو برای تعهد و مراقبت شان، از پزشکان، پرستاران و همه کاد درمانی تشکر می کنیم.دلمان برایت تنگ می شود و هر روز از تو در زندگی مان یاد می کنیم و امیدواریم که تو را در آینده ملاقات کنیم. تو ستاره ای خواهی بود که خانواده ما را هدایت می کند.

در آرامش باشی شانای کوچک

خانواده مارتینز کویِی

کد مطلب: 41924| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۶/۸ ۹:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب