کد مطلب: 41900| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۶/۴ ۹:۵:۱۰| نسخه چاپی
رئيس خبرگزاري بين المللي انگليسي زبان كشور كه انگليسي نمي داند كيست؟

رئيس خبرگزاري بين المللي انگليسي زبان كشور كه انگليسي نمي داند كيست؟

راديو و تلويزيون - ایران نیوز24: عضو هيات رئيسه كميسيون فرهنگي مجلس در نطق میان دستور جلسه علنی گفت: از آقای علی عسکری رئیس صدا و سیما برخی انتصابات به خصوص انتصاب مدیران جوان تشکر می‌کنم. ولی در خبرگزاری انگلیسی زبان ایران پرس مدیری را قرار دادند که ایشان با زبان انگلیسی آشنایی ندارد.

علیرضا ابراهیمی، تاكيد كرد: باید برای این رسانه مدیری را انتخاب می‌کردند که بر زبان انگلیسی مسلط باشد. گفتني است عباس محمد نژاد در بهمن سال 96 در حالي كه مدير كل خبر و تفسير معاونت برون مرزي صدا و سيما بودبا حفظ سمت و با حكم معاون برون مرزي رسانه ملي به عنوان رئيس خبرگزاري بين المللي تصويري ' ايران پرس ' منصوب شد.

اين در حالي است كه حجت‌الاسلام محسن قمی، معاون بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری  در آیین افتتاح رسمي  نخستین خبرگزاری بین‌المللی تصویری ایران موسوم به 'ایران پرس' در فرودين ماه سال جاري تاكيد كرده بود: خواهش می‌کنم همانطور که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم نکته‌ای را با عنوان جبران ضعف رسانه‌ای بیان فرمودند این اتفاقات رسانه‌ای در عرصه‌های دیگر حوزه بین‌الملل هم شکل بگیرد. خبرگزاری بین‌المللی تصویری ایران پرس سازمان صداوسیما نخستین و تنها خبرگزاری بین‌المللی تصویری درکشور است که با هدف انتقال تصاویر خبری بی‌واسطه از ایران به مخاطبان جهانی و ارائه سیمای واقعی جبهه مقاومت راه‌اندازی شده است.

کد مطلب: 41900| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۶/۴ ۹:۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب