کد مطلب: 41819| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۵/۲۷ ۹:۲:۱۰| نسخه چاپی
تصویری وحشتناک از دست‌های قطع شده یک زن بر اثر انفجار کابل +16)

تصویری وحشتناک از دست‌های قطع شده یک زن بر اثر انفجار کابل +16)

بین الملل - ایران نیوز24: تصویری از دست های بر جای مانده از یک زن افغان به عنوان غم انگیزترین و تکان دهنده ترین صحنه از انفجار انتحاری شب گذشته در کابل است.

کاربران شبکه های اجتماعی این عکس را منتشر کرده اند، عکسی که در آن دو دست یک زن در حالی که در یک دستش النگوهای طلاست دیده می شود.این زن در مراسم جشن عروسی در سالن شهر دبی کابل پایتخت افغانستان شرکت کرده بود که هدف یک عامل انتحاری قرار گرفت.دستکم ۶۳ نفر بر اثر انفجار در این مراسم که متعلق به شیعیان افغانستان بود کشته شده و ۱۸۲ نیز زخمی شدند.

برخی رسانه ها نیز از افزایش قربانیان این حمله تروریستی به ۱۰۰ کشته و حدود ۲۰۰ زخمی خبر داده اند. که در میان آنها شمار زیادی کودکان بوده اند.شاهدان عینی گزارش داده اند که حمله کننده بمب خود را در جلو محل پخش موسیقی منفجر کرد که در آن محل کودکان زیادی جمع شده بودند.عکسی از یک لنگه کفش دخترانه در دست یک فرد نیز پس از وقوع انفجار در شبکه های اجتماعی زیاد بازنشر شده است. طالبان دست داشتن در حمله انتحاری شب گذشته در غرب کابل را رد کرد. ذبیح الله مجاهد امروز اعلام کرد: انفجار شب گذشته در شهر کابل کار طالبان‌ نبوده است.

 

کد مطلب: 41819| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۵/۲۷ ۹:۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب