کد مطلب: 41750| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۵/۱۶ ۱۶:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
اختلاف‌شدیدِرییس‌الاهلی بابرانکو؛اخراج 2 بازیکن وتوشد

اختلاف‌شدیدِرییس‌الاهلی بابرانکو؛اخراج 2 بازیکن وتوشد

بین الملل - ایران نیوز24: مسئولان باشگاه الاهلی با تصمیم سرمربی جدیدشان برای خروج ۲ بازیکن از لیستش مخالفت کردند تا جرقه نخستین اختلاف جدی در این تیم سعودی زده شود.

مسئولان باشگاه الاهلی با تصمیم سرمربی جدیدشان برای خروج ۲ بازیکن از لیستش مخالفت کردند تا جرقه نخستین اختلاف جدی در این تیم سعودی زده شود.

نشریه «البلاد» عربستان خبر داد که برانکو ایوانکوویچ، سرمربی الاهلی بعد از اردوی تدارکاتی تیمش در اتریش به مسئولان باشگاه خبر داد که از خالد البرکه و یزید البکر راضی نیست و آن‌ها را در لیست خروجش بگذارند تا قرضی به تیم دیگری بروند اما در کمال تعجب این تصمیم فنی با مخالفت رییس باشگاه مواجه شد تا بوی برکناری پرفسور خیلی زود به مشام برسد. مسئولان باشگاه الاهلی با این درخواست سرمربی جدیدشان مخالفت کردند و اعلام کردند که این دو بازیکن در باشگاه می‌مانند تا فرصت بیشتری برای نشان دادن توانایی های شان داشته باشند. برانکو هفته گذشته در اولین بازی رسمی اش با هدایت الاهلی مقابل الهلال با نتیجه ۴ بر ۲ باخت. این شکست انتقاد‌های زیادی را علیه او از سوی هواداران و کارشناسان فوتبال سعودی در پی داشت. طوری که بوی اخراج زودهنگام او در صورت تکرار باخت به الهلال به مشام می رسد.

کد مطلب: 41750| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۵/۱۶ ۱۶:۵۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب