کد مطلب: 41667| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۵/۱۱ ۸:۴:۱۰| نسخه چاپی
کشف جسد نوه رابرت اف کندی در ویلای خصوصی خانواده + تصویر

کشف جسد نوه رابرت اف کندی در ویلای خصوصی خانواده + تصویر

بین الملل - ایران نیوز24:پلیس تحقیقات درباره علت مرگ سیرشا کندی هیل، نوه ۲۲ ساله رابرت اف کندی را آغاز کرده است. پیکر بی‌جان سیرشا در ویلای خانوادگی کندی‌ها در حوالی شهر کیپ کاد پیدا شده است.

به گزارش بی بی سی، علت مرگ هنوز رسما اعلام نشده است اما رسانه های آمریکا روز جمعه (دوم اوت) علت مرگ را بیش مصرفی (اوردوز) مواد مخدر گزارش کردند.پلیس ایالت ماساچوست در شمال‌ شرق آمریکا اعلام کرده روز گذشته (پنجشنبه) اورژانس به محل اقامت خانواده کندی در هیانیس پورت فراخوانده شد و ساعتی بعد پزشکان در بیمارستان کیپ کاد مرگ سیرشا کندی را تایید کردند.او دختر کورتنی، دختر پنجم رابرت اف کندی بود که پیش از ترور دادستان کل آمریکا بود و پس از ترور برادرش، جان اف کندی حتی برای ورود به کاخ‌سفید نامزد رئیس‌جمهوری شد.

رابرت اف کندی در سال ۱۹۶۸ و تنها پنج سال پس از ترور جان اف کندی، رئیس جمهور اسبق بسیار محبوب آمریکا به قتل رسید. خانواده کندی همواره در کانون توجه مردم آمریکا بوده است و تراژدی‌های متعددی که برای اعضای این خانواده روی داده اغلب در صدر اخبار آمریکا قرار می‌گیرد.

سیرشا کندی تنها ۲۲ سال داشت

خانواده کندی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: "قلب ما مملو از اندوه از فقدان سیرشای عزیز است. زندگی او سرشار از امید، عشق و آتیه بود."در بیانیه مادربزرگ سیرشا همچنین آمده: "دنیا امروز کمی کمتر زیبا به نظر می‌رسد."سیرشا تنها دختر کورتنی و پال مایکل هیل بود.پال مایکل هیل، پدر این دختر یکی از متهمان بمب‌گذاری میکده گیلفورد در سال ۱۹۷۴ توسط ارتش موقت جمهوری‌خواه ایرلند (آی‌آر‌ای) بود اما اتهام و محکومیتش بعدا غلط از آب درآمد.

بحران بیش مصرفی موارد مخدر یا اوردوز که علت مرگ این دختر جوان 22 ساله اعلام شده، در آمریکای شمالی طی چند سال گذشته جان ده‌ها هزار نفر را گرفته به طوری که هم آمریکا و هم کانادا وضعیت فوق‌العاده بهداشتی اعلام کرده‌اند و برنامه‌های ویژه برای مهار این اپیدمی تشکیل داده‌اند. بنابر گزارش روزنامه نیویورک تایمز، سیرشا دارای مدرک ارتباطات از کالج بوستون بود و از بیماری افسردگی رنج می‌برد. او در یکی از روزنامه‌های دانشجویی در سال ۲۰۱۶ نوشته بود: "افسردگی من ریشه در سال‌های نخستین مدرسه راهنمایی دارد و با من تا پایان عمر باقی خواهد ماند."

کد مطلب: 41667| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۵/۱۱ ۸:۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب