کد مطلب: 41375| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۴/۱۲ ۸:۴۱:۱۰| نسخه چاپی
آغاز طرح ضربتی جمع آوری بساط گستران تجریش

آغاز طرح ضربتی جمع آوری بساط گستران تجریش

شهرداری حمل و نقل - اخبار ملل: طرح ضربتی جمع آوری بساط گستران تجریش، با هدف برقراری امنیت و انضباط اجتماعی با همکاری و همیاری فرمانداری شهرستان شمیرانات،نیروهای شهربان، نیروهای انتظامی، کسبه و... آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید حمید موسوی شهردار این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت : سد معبر بساط گستران مهم ترین معضل کنونی خیابان شهرداری حدفاصل میدان قدس و تجریش است که با حضور این افراد  فضای پیاده راه ها تصرف و شهروندان، کسبه و اصناف منطقه یک،تولیت و زائران آستان مطهر امامزاده صالح(ع) با مشکل مواجه شده بودند برهمین اساس عملیات ضربتی جمع آوری بساط گستران به حسب مصوبه شورای تامین شهرستان شمیرانات از  ۱۵ تیر ماه با حضور مستقیم نیروهای انتظامی، قضایی، فرمانداری و شهرداری آغاز می شود.
وی گفت : استقرار مستمر نیروهای انتظامی حدفاصل این دو میدان،  افزایش تعداد نیروهای شهربان ، رصد انبار کالاهای بساط گستران در محدوده بازار تجریش و پلمپ آنها و... از مهمترین اقدامات اجرایی در راستای ساماندهی بساط گستران است که به صورت یک فرایند مستمر اعمال می شود.
موسوی خاطر نشان کرد : استقرار خودروهای اغذیه فروشان در این محدوده مشکل دیگری است که علاوه بر سدمعبر ، بعلت عدم رعایت بهداشت و توزیع نامناسب مواد غذایی منجر به شکایت شهروندان شده بود که جمع آوری خودروی آنها نیز با حضور پلیس راهنمایی و رانندگی در این مسیر در حال اجراست و از شهروندان درخواست می شود مواد غذایی خود را از واحدهای صنفی داری مجوز اداره بهداشت تامین کنند. شهردار منطقه یک  افزود : برای حفظ و آرامش شهر با جدیت عمل خواهیم کرد و در کنار سایر ارگان ها هر تدبیر لازمی را اتخاذ و اجرا می کنیم تا از وقوع مشکلات و معضلات  شهری به واسطه ی این بی انضباطی ها جلوگیری کنیم وبا ایجاد پیاده راه امن ، آرامش را به کسبه و شهروندان این محدوده برگردانیم.

کد مطلب: 41375| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۴/۱۲ ۸:۴۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب