کد مطلب: 41162| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۰:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
رحمتی با پدیده 2 ساله بست + تصویر

رحمتی با پدیده 2 ساله بست + تصویر

ایران - اخبار ملل: کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال با عقد قراردادی دو ساله به تیم فوتبال شهر خودرو خراسان پیوست.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌- ورزشی شهر خودرو خراسان، سیدمهدی رحمتی، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال و یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران با عقد قرارداد رسمی به مدت دو فصل به تیم فوتبال شهر خودرو پیوست.این بازیکن با تایید و درخواست یحیی گل محمدی سرمربی تیم ، پس از مذاکراتی طولانی با دکتر فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو برای لیگ نوزدهم و بیستم به عضویت شهر خودرو درآمد.

ساعتی پس از اعلام رسمی پیوستن مهدی رحمتی به پدیده شهر خودرو ، او در پستی اینستاگرامی که تصویری از خبردار ایستادنش در حرم رضوی است منتشر کرده و نوشته و سوگند خورده که تنها نیست چون رضا(ع) را دارد.رحمتی در ماه‌های اخیر به پایین ترین سطح محبوبیت در استقلال رسیده بود.او پس از حواشی دربی و حرف‌های شفر درباره ضربه پنالتی بار دیگر روی نیمکت نشست. درست مثل فصولی که با منصوریان و مظلومی و حتی این اواخر با قلعه نویی کار کرده بود.

در پایان فصل هم مواضع ‌پژمان منتظری و بعد از آن گفته های خسرو حیدری و در ادامه فرهاد مجیدی ضرباتی ویران کننده بودند که در تمامی آنها انگشت اتهام به سمت او گرفته شده بود.جوی که سرانجام سبب شد تا رحمتی تصمیم به جدایی بگیرد.او به پدیده و تیم یحیی گل محمدی پیوسته که در آسیا حضور دارد. تیمی که مدیر جوانش یعنی حمیداوی هم بازی اش در تیم های ملی پایه ایران بوده است. تیمی که امسال می خواهد برای قهرمانی بجنگد و می خواهد قطبی جدید در فوتبال ایران باشد.

رحمتی در آستانه ۳۸ سالگی به نظر می رسد تصمیمی درست در یکی از سال‌های پایانی فوتبالش گرفته باشد.برای او ماندن در استقلال در جوی که اولین متهم و دم دست ترین گزینه برای قربانی شدن بود، رویه ای بس دشوار برایش ساخته بود. رحمتی این اواخر یک بار ازاستقلال به پیکان رفت و همان زمان تقریبا دو برابر ۱/۲ میلیاردی که سال قبل از آبی ها گرفته بود، قرارداد داشت اما در نهایت آن پیکان به لیگ یک سقوط کرد و مهدی به استقلال برگشت تا کاپیتان و بازوی مربیانی باشد که آنجا بودند.ولی هر بار تیم جام نبرد و هر جام نبردنی بیشتر او را سیبل کرد. حالا کاپیتان سابق احتمالا آخرین چالش فوتبالی‌اش در مقام یک بازیکن را با یحیی سپری می کند و این عکس نشان می دهد او با انگیزه ای بالا برای دوباره برخاستن به پیش آمده است. موفق می شود؟ تنها زمان است که قضاوت می کند

رحمتی با 77 بازی ملی در رده بزرگسالان و بیش از ١٥٠ بازی ملی در رده های سنی مختلف ، بعنوان باسابقه ترین بازیکن ادوار لیگ برتر ٤٤١ بار به میدان رفته و با بیش از 200 کلین‌شیت، رکورددار تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران است.این سنگربان کارکشته با استقلال و سپاهان، ٤ بار جام قهرمانی لیگ برتر و ٢ بار جام قهرمانی حذفی را به بالای سر برده است. رحمتی در فصل گذشته در استقلال عملکرد قابل توجهی داشت و در 17 بازی که به میدان رفت، موفق شد 12 بار دروازه‌اش را بسته نگاه دارد.

کد مطلب: 41162| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۰:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب