کد مطلب: 41001| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۳/۶ ۸:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ) برگزار می شود

هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ) برگزار می شود

فن آوری وارتباطات - اخبار ملل: هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ) از 19 تا 22 خردادماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری این نمایشگاه ، پیشرفت های دانش و فناوری در جهان طی سال های اخیر تحولات بزرگی در حوزه های مختلف ایجاد کرده و گسترش دانش نوین در ایران نیز ظرفیت های جدیدی برای توسعه کشور ما فراهم کرده است.استفاده از این ظرفیت، نیازمند رویدادهایی همچون اینوتکس است که بازیگران اصلی عرصه نوآوری شامل صاحبان ایده، استارتاپ‌ها، شرکت های فناور و سرمایه گذاران علاقه مند به حضور در حوزه های دانش محور را زیر یک سقف گرد آورد تا بدون درنظر گرفتن اهداف بازرگانی معمول در نمایشگاه های تجاری، ضمن ایجاد ارتباط بین آنها از هم افزایی به وجود آمده، امکان شکوفایی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های هر یک از آنها فراهم شود.

در واقع هدف از برگزاری این رویداد - که طی هفت سال گذشته به صورت متوالی برگزار شده و امسال هشتمین سال برگزاری آن است - تبادل فناوری میان شرکت‌های خصوصی دانش‌بنیان و دانش محور، تسهیل سرمایه‌گذاری مشترک بین شرکت های فناور، مشارکت شرکت های فعال در اکوسیستم نوآوری و فناوری در پروژه های تحقیق و توسعه، جذب سرمایه گذاران خارجی به شرکت های نوآور داخلی و بررسی راهکارهای رفع چالش های موجود در اکوسیستم نوآوری و فناوری است.

حضور 400 مشارکت کننده در اینوتکس 2019

امسال در اینوتکس 2019  - که شعار اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف را برای خود برگزیده است - بيش از 400 مشارکت کننده شامل؛ شركت فناور، استارتاپ،  پارك علم و فناوري، شتابدهنده، مركز رشد، سرمايه‌گذار خطرپذير، مشاور، منتور و مخترع  همراه با ارائه كنندگان خدمات كسب و كار به تبادل ایده ها و ظرفیت ها و دستاوردهای خود خواهند پرداخت. پارک فناوری پردیس، صاحب امتیاز این نمایشگاه است و مرکز فن بازار ملی ایران و مرکز شتابدهی نوآوری،  برگزارکنندگان نمایشگاه خواهند بود. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری از حامیان و پشتیبان‌های دائمی این نمایشگاه هستند. شایان ذکر است اينوتكس 2019 میزبان رويدادها و بخش‌هاي متنوعی در حوزه های فناوری و نوآوری از جمله 400 جلسه B2B و همچنين 30 پيش رويداد و رويدادهاي جانبي خواهد بود.

کد مطلب: 41001| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۳/۶ ۸:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب