کد مطلب: 40901| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۰:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
دستگیری سردار ربیعی معاون پیشین بازرسی سپاه؛ شایعه یا واقعیت؟

دستگیری سردار ربیعی معاون پیشین بازرسی سپاه؛ شایعه یا واقعیت؟

سیاسی - ایران نیوز 24: اخیرا رسانه‌های ضد انقلاب در خبری مدعی شدند که سردار ربیعی و جمعی دیگر از نیرو‌های سپاه پاسداران به جرم جاسوسی بازداشت شده اند.

در همین راستا یک مقام عالی رتبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تکذیب این شایعه گفت: این موضوعی که در رسانه‌های معاند و فضای مجازی منتشر شده کاملا کذب می‌باشد و سردار ربیعی هم‌چنان محکم و استوار به عنوان یکی از نیرو‌های باارزش و خدوم مشغول انجام وظیفه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. وی گفت: این چندمین خبر دروغ و شایعه است که طی چند ماه اخیر و پس از تصمیم آمریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران منتشر می‌شود. دشمنان آرزو‌های خود را در قالب شایعات و دروغ‌ها به زبان می‌آورند.

این مقام عالی‌رتبه افزود: دشمن با توجه به شکست‌های گسترده‌ای که در حوزه‌های مختلف از نظام اسلامی خورده تلاش دارد تا با حاشیه‌سازی و انتشار اخبار دروغین فضا را علیه سپاه مخدوش کند، ولیکن دشمنان بدانند که با این حاشیه‌سازی‌ها و انتشار اکاذیب راه به جایی نمی‌برند و فقط باعث می‌شوند که پاسداران انقلاب در جایگاه خود محکم‌تر و ثابت‌قدم‌تر بایستند. سرتیپ پاسدار ربیعی معاون بازرسی کل سپاه بود که هفته گذشته با حکم فرمانده سپاه، سردار سرتیپ پاسدار سعید سلیمانی به این سمت منصوب شد.

کد مطلب: 40901| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۰:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب