کد مطلب: 40841| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۲۰ ۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
افرایش چشمگیر سود سهام‌‌داران بیمه کوثر

افرایش چشمگیر سود سهام‌‌داران بیمه کوثر

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: مدیرعامل شرکت بیمه کوثر از افرایش چشمگیر سود سهام‌‌داران بیمه کوثر برای سال مالی97 خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه کوثر، مجید مشعلچی فیروز آبادی ، با  بیان این مطلب، درباره میزان سرمایه شرکت گفت: اکنون دارایی شرکت در بازار بورس حدود هزارمیلیارد است که این امر با سرمایه‌گذاری در بخش‌های سودده میسر شد.فیروزآبادی با بیان اینکه بیمه کوثر درحال حاضر یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بیمه‌ای است که در بورس سرمایه‌گذاری کرده است، خاطرنشان‌کرد: چهار‌درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری غدیر بزرگ‌ترین هلدینگ پتروشیمی کشور و سهام نفت و گاز پارسیان را نیز داریم.

وی با بیان اینکه در سال گذشته به عنوان نهمین عضو اصلی توافق‌نامه بیمه‌نامه‌های مشترک انرژی فعالیت در بخش نفت و انرژی را گسترش دادیم، یادآورشد: از سال 94 به این بخش بیمه‌ای ورود کردیم و اکنون به بزرگ‌ترین هلدینگ‌های نفت، گاز و پتروشیمی کشور خدمات ارائه می‌دهیم.مدیرعامل شرکت درباره اقدامات بیمه کوثر پس از وقوع سیل اخیر در کشور گفت: در نخستین روزهای وقوع سیل پنج گروه از سوی بیمه کوثر تجهیز و شروع به برآورد خسارت کردند تا بتوانیم غرامت را در اسرع وقت به آسیب‌دیدگان پرداخت کنیم و اکنون 30 تیم در این مناطق حضور دارند.

مجید مشعلچی از حضور مستمر مدیران و کارشناسان شرکت در مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: تاکنون 9هزارو884 پرونده در مناطق مختلف کشور تشکیل و حدود 17میلیارد تومان خسارت برآورد شده است.

وی درباره نحوه عملکرد بیمه کوثر در سال‌97 بیان کرد: اغلب کارشناسان حوزه سرمایه‌گذاری و تامین مالی اذعان دارند بیمه کوثر در سال 97 عملکرد درخشانی داشته استمدیرعامل بیمه کوثر درباره برنامه‌های سال 98 بیمه کوثر گفت: مهم‌ترین برنامه شرکت در سال‌جاری پذیرش اتکایی از بیمه مرکزی است. همچنین حرکت به سمت سودآوری، نگهداشت نیروی انسانی، توسعه سرمایه‌گذاری در بخش‌های سودده و بورسی نیز از دیگر برنامه‌های ما است.

مجید مشعلچی با اشاره به اینکه در سال گذشته سه طرح نوین در شرکت اجرایی شد، افزود: بیمه‌نامه‌های حامی یا پرداخت هزینه‌های حقوقی، ودیعه مستاجر و بدنه هوشمند سفر را به بازار ارائه دادیم. وی درخصوص اقدامات شرکت در بخش امور نمایندگان خاطرنشان‌کرد: بر اساس 23 شاخص فروش، ضریب خسارت، فروش پر کیفیت مثل بیمه زندگی، وصول مطالبات، دفتر، شکل دفتر، موقعیت جغرافیایی دفتر، وضعیت کارکنان دفتر، آموزش‌های کارکنان و ... نمایندگان سطح‌بندی شدند. همچنین پرداخت کارمزدها به نمایندگان به روز و هر ماه در زمان تعیین شده پرداخت می‌شود.

کد مطلب: 40841| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۲۰ ۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب