کد مطلب: 40799| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۰:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
حکم جلب مهناز افشار صادر شد + تصویر

حکم جلب مهناز افشار صادر شد + تصویر

سینما و تئاتر - ایران نیوز 24: بازنشر توییت جعلی کار دست مهناز افشار داد."حکم جلب مهناز افشار" به علت شکایت سیدغفار دریاباری توسط شعبه سوم دادسرای بابل صادر شد.

ماجرا از آنجا آغاز شد که یک حسابی جعلی با تصویر دروغین یک روحانی مازندرانی پیامی منتشر کرد که حساسیت فراوانی برانگیخت. این پیام پس از حضور نیرو‌های حشد شعبی برای کمک به مردم در مناطق سیل زده منتشر شده بود. محتوای پیام این بود که از زنان و دختران مجرد درخواست می‌کرد که به "صیغه برادران حشد شعبی" درآیند. انتشار این توئیت از یک حساب جعلی بازتاب گسترده‌ای داشت.

مهناز افشار نیز درگیر جو فضای مجازی شد و در مطلبی این تویئت را "حقارت آمیز" خواند و از کسانیکه در مقابل آن سکوت کرده اند انتقاد کرد. پس انتشار گسترده توییت جعلی و ماجرای قتل طلبه همدانی سیدغفار دریاباری طلبه‌ای مازندرانی که اکانتی تقلبی در توییتر با استفاده از عکسش فعالیت می کرد از مهناز افشار شکایت کرد. او بازنشر توئیت جعلی و تحریک افکار عمومی توسط مهناز افشار را مرتبط با قتل روحانی همدانی می‌داند. دریاباری گفت: «من با کسی که با استفاده از تصویر من سوءاستفاده می‌کند حرفی ندارم، او یک فرد معاند و بی‌معرفت است، اما حرف حساب من با سلبریتی‌هایی است که مطالب را بدون تحقیق منتشر می‌کنند و منجر به یتیم شدن فرزندان این روحانی همدانی شدنداو تاکید کرد: «سخت در حال پیگیری هستم تا با افرادی که از این فضا سوءاستفاده کردند برخورد شود، حتی به همین منظور وکیل اختصاصی گرفتم و از این افراد هم شکایت کرده‌ام.»

کد مطلب: 40799| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۰:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب