کد مطلب: 40798| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۱۱ ۹:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
اولین مدل مسلمان لباس شنای اسلامی پوشید + تصاویر

اولین مدل مسلمان لباس شنای اسلامی پوشید + تصاویر

گوناگون - ایران نیوز 24: مجله ورزشی مصور مایو حلیما عدن را اولین مدل مسلمان این مجله معرفی کرد که حجاب و بورکینی می‌پوشد.

این مدل سومالیایی‌‌ـ‌آمریکایی در کمپ پناهندگان در کنیا متولد شد و قبل از مهاجرت به آمریکا، تا هفت سالگی در همان کمپ زندگی کرد.حلیما که برای عکاسی به کنیا برده شده است، می‌گوید: مدام به خودِ شش ساله‌ام فکر می‌کنم که در این کشور در کمپ پناهندگان بودم. به بزرگ شدن در رویای آمریکایی و برگشتن به این‌جا و عکس انداختن برای مجله مصور ورزشی در زیباترین نواحی کنیا ــ فکر نمی‌کنم این داستانی باشد که کسی بتواند از خودش درآورد.

حلیما در سن ۱۹ سالگی تیتر اخبار شد، اولین زنی که در مسابقه دختر شایسته مینه‌سوتا حجاب پوشید و به مرحله نیمه‌نهایی رسید. با شرکت مدل‌های ورزشی آی‌.ام.جی مادلز قرارداد امضا کرد و نه تنها مدلی بین‌المللی موفق شد، بلکه برای بسط تعریف سنتی زیبایی نیز تلاش کرد. سردبیر مجله مصور مایو، اِم‌جِی دِی، گفت: ما معتقدیم زیبایی هیچ مرز و محدودیتی نمی‌شناسد. من حلیما را تحسین می‌کنم و از نظر من، شخصیتی الهام‌بخش دارد که برای دستیابی به هدفش تصمیم گرفته است از امکاناتش به‌عنوان سفیر یونیسف استفاده کند. به باور من، حلیما یکی از زیباترین افراد عصر ماست، نه فقط صورتش، بلکه سیرتش هم زیباست. وقتی اولین بار آشنا شدیم، بلافاصله مجذوب هوش، شور‌ و اشتیاق و اصالتش شدم.

کد مطلب: 40798| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۱۱ ۹:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب