کد مطلب: 40791| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۰:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
محسن فروزان و همسرش بازداشت شدند

محسن فروزان و همسرش بازداشت شدند

ایران - ایران نیوز 24:منبع آگاه در دادستانی تهران از بازداشت محسن فروزان و همسرش خبر داد

این فرد آگاه در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود​: پس از بازی محسن فروزان در دیدار تیم‌های فوتبال سپیدرود و تراکتورسازی و احراز تبانی در این دیدار، این بازیکن خاطی و همسرش نسیم نهالی به اتهام حضور فعال در شبکه شرط‌بندی بازی‌های فوتبال با حکم دادسرای فرهنگ و رسانه بازداشت شدند. منبع آگاه در دادستانی تهران گفت​: این بازداشت با حکم دادسرای فرهنگ و رسانه بوده است.

جنجال محسن فروزان؛ پشت پرده چیست؟

ماجرا از آنجا آغاز شد که در هفته بیست و پنجم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر، در حالیکه که اگر تیم تراکتورسازی در رشت، سپید رود قعرنشین را شکست می‌داد موقتا به صدر جدول می‌رسد و امیدهایش برای قهرمانی افزایش می‌یافت، ناگهان نتیجه‌ای عجیب رقم خورد و تراکتورسازی با زدن یک گل و دریافت سه گل از رقیب خود بازی را واگذار کرد تا شرایط برای ادامه صدرنشینی پرسپولیس هموارتر شود.

باخت سنگین تراکتور سازی مقابل سپید رود رشت، امید تبریزی‌ها را برای رسیدن به قهرمانی کاهش داده است. محسن فروزان دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی که توانسته بود در هفت دیدار دروازه تیمش را بسته نگه دارد با دو گل بحث برانگیزی که در این بازی دریافت کرد شائبه‌های زیادی را بوجود آورد.محسن فروزان متهم ردیف اول این باخت است. او در ابتدای بازی با سپیدرود با پاس اشتباه به بازیکن تیم رشتی اولین گل را در این بازی دریافت کرد. هواداران تراکتورسازی می‌گویند او در دریافت گل سوم تیم هم کاملا مقصر بوده است.

محسن فروزان دروازه بان ۳۱ ساله تراکتورسازی متولد رشت است، فوتبال حرفه‌ای خود را از این شهر آغاز است. همین مسئله باعث شد که پس از دریافت گل سوم تراکتورسازی زمزمه‌هایی درباره عمدی بودن اشتباهات فروزان مطرح شود. پس از بازی مالک باشگاه تراکتورسازی نیز از عملکرد فروزان انتقاد کرد و گفت: «فروزان تا کمیته انضباطی باشگاه بررسی و تحقیق خودش را در مورد بازی انجام شده پایان بدهد از حضور در تمرینات محروم است. ایشان حتما باید پاسخگوی عملکردش در این مسابقه باشد.» .

کد مطلب: 40791| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۰:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب