کد مطلب: 40648| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۲۰ ۸:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
توجه به روش های جدید تامین منابع درآمد و سرمایه گذاری در منطقه 13

رحمان زاده با تشریح محور برنامه های سال 98 خبر داد :

توجه به روش های جدید تامین منابع درآمد و سرمایه گذاری در منطقه 13

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: شهردار منطقه 13 در اولین جلسه شورای مدیران ، ضمن ابلاغ تدابیر دکتر حناچی در سال جدید، محور برنامه های سال 98 را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده ،شهردار منطقه در اولین جلسه شورای مدیران که  راس ساعت هفت صبح امروز 17 فروردین ماه در سالن کنفرانس ساختمان ستادی برگزار شد ، با اشاره به بارندگی های اخیر در آغاز سال جدید به  فعالیت همکاران برای مقابله با بحران بارندگی و تمهیدات صورت گرفته برای جلوگیری از بروز سیلاب اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با تمهیدات اتخاذ شده و آماده باش نیرو های خدمات شهری با مشکل خاصی رو به رو نشدیم.

وی با اشاره به لزوم  توجه به روش های جدید تامین منابع درآمد و سرمایه گذاری اظهار داشت : با تشکیل جلسات کمیته و کارگروه  در سال 98 ، در این زمینه فعالیت صورت می گیرد تا بتوانیم از روش های جدید برای سرمایه گذاری و تامین منابع درآمد استفاده کنیم.

شهردار منطقه  یکی از اقدامات آتی منطقه را فعال سازی خانه های دوچرخه محدوده توسط معاونت حمل و نقل ترافیک برشمرد و افزود : کماکان سه شنبه های بدون خودرو در سال جدید نیز با قوت هر چه بیشتر فعال است و از تمامی مدیران می خواهم که بسته به نوع و ماهیت کار خود در این زمینه فعال باشند.
  قانون گرایی و پایبندی به قانون ، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در خصوص سه شنبه های بدون خودرو ، اصلاح الگوی مصرف ومدیریت کاهش هزینه ها از دیگر تاکیدات شهردار منطقه در این جلسه بود.

کد مطلب: 40648| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۲۰ ۸:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب