کد مطلب: 40629| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۲۴ ۹:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
زنوزی؛ مالک، مدیرعامل و سرمربی تراکتورسازی! / محسن فروزان اخراج شد

زنوزی؛ مالک، مدیرعامل و سرمربی تراکتورسازی! / محسن فروزان اخراج شد

ایران - ایران نیوز 24: مالک باشگاه تراکتورسازی در ادامه اقدامات عجیب خود، حکم اخراج محسن فروزان تا پایان فصل را صادر کرد.

شکست 3 بر یک تراکتورسازی برابر سپیدرود کافی بود تا یک تصمیم احساسی دیگر از سوی محمدرضا زنوزی‌مطلق، مالک باشگاه تراکتورسازی گرفته شود؛ «محرومیت فروزان تا زمانی که کمیته انضباطی باشگاه تحقیقاتش را درباره عملکرد او در بازی با سپیدرود کامل کند».

فروزان در دو گل از سه گل سپیدرود مقصر اصلی بود و نمایشی دور از انتظار داشت. او که همواره با اعتمادبه‌نفس بالایی حرف می‌زند این بار نمایشی ضعیف داشت تا جایی که مقصر اصلی شکست تراکتورسازی بود، اما تصمیم زنوزی برای کنار گذاشته شدن دروازه‌بان تیمش به اندازه نمایش فروزان آماتور بود. یک تصمیم احساسی برای راضی نگه داشتن هواداران تراکتورسازی و اینکه بخواهد همچنان مرد محبوب تبریزی‌ها باشد آن هم در شرایطی که اعضای تیم پس از بازی هنوز به هتل محل اقامت خود در رشت نرسیده بودند و داخل اتوبوس بودند!

 آیا بهتر نبود در فضایی آرام‌تر و به دور از احساسات تصمیم‌گیری می‌شد؟ آیا بهتر نیست مالک احساسی باشگاه تراکتورسازی که بازیکنان حرفه‌ای با پول‌های حرفه‌ای جذب کرده، خودش هم حرفه‌ای برخورد کند؟آیا جرج لینکز سرمربی تراکتورسازی در جریان این تصمیم قرار داشته است؟ آیا زنوزی پس از مشورت با سرمربی تیم این تصمیم را گرفته و رسانه‌ای کرده است؟ لینکز در نشست خبری پس از بازی تنها به این نکته اشاره کرد که روز بد فروزان بوده و حرف دیگری نزد. شاید هم این مربی بلژیکی غیرحرفه‌ای بوده که فروزان را بلافاصله پس از بازی کنار نگذاشت!

زنوزی پیش از این نشان داده بود که چون مالک باشگاه است و هزینه می‌کند پس باید در تمام موارد نظر بدهد و حتی می‌تواند وزیر ورزش و رئیس فدراسیون را هم زیر سؤال ببرد. او پس از بازی با سپیدرود به دلیل آنچه که اشتباهات داوری خوانده، علیه وزیر ورزش موضع‌گیری کرد و حرف از مهندسی شدن نتایج به میان آورد! تراکتورسازی این روزها مدیرعامل ندارد و با سرپرست اداره می‌شود. البته که نیازی هم به مدیرعامل ندارد، این باشگاه نه مدیرعامل می‌خواهد، نه سرپرست، نه هیئت مدیره و نه سرمربی؛ زنوزی همه این کارها را همزمان انجام می‌دهد!

درگیری هوادار تراکتورسازی با فروزان

هواداری با دروازه‌بان تیم تراکتورسازی در فرودگاه رشت درگیر شد.تیم تراکتورسازی تبریز در هفته بیست‌‌و‌پنجم لیگ برتر فوتبال کشور در رشت با نتیجه 3 بر یک برابر تیم سپیدرود رشت شکست ناباورانه‌ای را متحمل شد.گل اول و سوم تراکتورسازی با اشتباه مسلم فروزان شکل گرفت و در گل دوم هم رد اشتباه وی به چشم می‌خورد.به دنبال این اشتباهات زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی، فروزان را تا پایان فصل از تیم تراکتورسازی اخراج کرد.

ساعتی پیش فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که درگیری یکی از هواداران منتسب به تیم تراکتورسازی با محسن فرووزان دروازه‌بان این تیم در فرودگاه رشت را نشان می‌دهد.در این فیلم فرد معترض فروزان را متهم به گل خوردن تعمدی به خاطر تبانی کرده و عنوان کرد که اسنادش را منتشر می‌کند که دروازه‌بان تراکتورسازی هم می‌گوید اسنادش را بگذار.

.

کد مطلب: 40629| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۲۴ ۹:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب