کد مطلب: 40584| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱۷ ۸:۵۲:۱۰| نسخه چاپی
افتتاح نخستین پروژه مسکن امید در پایتخت

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خبر داد:

افتتاح نخستین پروژه مسکن امید در پایتخت

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از افتتاح نخستین پروژه مسکن امید پایتخت در روز یکشنبه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، کاوه حاجي علی اکبری با اعلام این خبر به جزئیات پروژه مذکور پرداخت و گفت: پروژه بهاران شرقی به عنوان نخستین پروژه مسکن امید شهر تهران، در زمیني بالغ بر ۲ هکتار و با زیر بنای ناخالص ۴۷ هزار متر مربع در قالب ۹ بلوک و با تعداد ۳۲۴ واحد مسکونی و ۶۳ واحد تجاری در مجاورت بافت های  فرسوده منطقه ۱۸ ساخته شده است.
وی ادامه داد: این مجتمع با مشارکت شهرداری تهران و بخش خصوصی در راستای اجرای «برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار»، با بهره مندی از توان مهندسان و كارگران ایرانی و استفاده از مصالح درجه یک ایرانی انجام شده است.
به گفته مدیرعامل سازمان نوسازی، پروژه بهاران شرقی روز یکشنبه، ١٨ فروردین ماه توسط رییس جمهور و شهردار تهران افتتاح خواهد شد.
مدير عامل سازمان نوسازي تاكيد كرد؛ همه واحدهای متعلق به شهرداری تهران در این پروژه برای تهاتر با املاک واقع در محدوده پروژه های خدماتی و بازگشایی معابر در محلات فرسوده و ناکارآمد مناطق ۱۸ و ۱۷ اختصاص خواهد یافت.

کد مطلب: 40584| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱۷ ۸:۵۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب