کد مطلب: 40561| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱۳ ۹:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
فردوسی پور بالاخره از صدا و سیما رفتنی شد ؟!/ وزارت ورزش مقصد بعدی عادل + تصویر

فردوسی پور بالاخره از صدا و سیما رفتنی شد ؟!/ وزارت ورزش مقصد بعدی عادل + تصویر

راديو و تلويزيون - ایران نیوز 24: مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش اخیرا در توئیتر خود مطلبی نوشت و از حضور عادل فردوسی پور در مدیر روابط عمومی وزارت ورزش خبر داد.

مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش پست عجیبی در توییترش منتشر کرد.ناظمی دقایقی پیش در توییترش خبر داد که عادل فردوسی‌پور جایگزین او می‌شود.

وی در توئیترش نوشت:

می‌روم و به جای من #عادل می آید هم بسیار تا بسیار فوتبالی‌تر است و هم با حضورش سرمربی بزرگ‌تری هم برای این فوتبال #طلوع می کند.

پی نوشت : برخی از کاربران فضای مجازی احتمال داده اند که با توجه به اینکه عادل فردوسی پور کارمند استخدام رسمی صداوسیما (شبکه سه) است و حق ترک خدمت در محل اشتغال رسمی خود را بر اساس قوانین استخدامی رسمی کشور ندارد ، این حرکت مازیار ناظمی ” دروغ ۱۳”  است. اما نکته عجیب این است که بسیاری از خبرگزاری های رسمی مانند ماجرای ” دروغ سیزده ” امضای قرارداد فدراسیون فوتبال با ” آرسن ونگر ” این احتمال ” دروغ سیزده ” بودن را درنظر نگرفته اند ! در هرصورت باید منتظر ماند و دید عاقبت این توئیت ” مازیار ناظمی ” عزیز چه خواهد بود و آیا او تا ساعاتی دیگر اقدام به شفاف سازی در این خصوص خواهد کرد؟!

کد مطلب: 40561| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱۳ ۹:۳۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب