کد مطلب: 40560| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱۲ ۹:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
زنگ خطر دوم برای جدایی برانکو از پرسپولیس

زنگ خطر دوم برای جدایی برانکو از پرسپولیس

ایران - ایران نیوز 24: سرمربی موفق پرسپولیس که این باشگاه را برای نخستین بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسانده است، این روزها برای گرفتن حقوق و دستمزدش باید مدام نامه نگاری کند!

خبر می رسد نامه دوم وکیل برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم پرسپولیس درباره مطالباتش از این تیم چهارشنبه به باشگاه ایمیل می‌شود. اولین نامه برانکو دو هفته قبل و در زمان سفر به کرواسی به دست باشگاه رسید و حالا نامه دوم در راه است. این در حالی است که برانکو حدود ۸۰۰ هزار یورو از فصل گذشته و فصل جاری طلب دارد. عم پرداخت این مبالغ می تواند بند جدایی برانکو که این روزها خواهان بسیاری دارد را فعال کند.

البته این پایان ماجرا نیست و اگر باشگاه پرسپولیس اقدامی درخصوص قرارداد برانکو انجام ندهد، دو هفته دیگر نامه سوم به باشگاه ایمیل می‌شود و پس از آن برانکو از طریق فیفا می‌تواند همه مبلغ قراردادش با پرسپولیس به اضافه ۵ درصد خسارت و همچنین فسخ قرارداد فصل آینده‌اش را از طریق شکایت احتمالی دریافت کند. مشخص نیست فوتبال ایران چرا دستمزد مربی با شخصیت و موفقی همچون برانکو که میلیون ها دلار سودآوری برای باشگاه دولتی پرسپولیس داشته را پرداخت نمی کند؟ پیش از این حواشی زیادی بر سر شکایت کی روش از فدراسیون برای دریافت مطالبات معوقه اش منتشر شده بود.

 

کد مطلب: 40560| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱۲ ۹:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب